SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Burda Media Polska zmienia strukturę. Odeszła szefowa HR

Małgorzata Górska, people, culture & communication director w Burda Media Polska, odeszła z firmy. Spółka zmieniła strukturę - obowiązki Górskiej przejęły Renata Wilczyńska i Małgorzata Nocuń-Zygmuntowicz - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

fot. Burda Photo Studio fot. Burda Photo Studio

Renata Wilczyńska przejęła obowiązki związane z polityką HR, aktywnościami rozwojowymi i employer brandingiem. Dotąd pracowała w firmie jako people & culture manager, teraz objęła stanowisko interim HR team lider. Z Burdą Renata Wilczyńska jest związana od listopada 2021 r.

Z kolei Małgorzata Nocuń-Zygmuntowicz, dotąd dyrektor marketingu Burda Media Polska, objęła stanowisko dyrektora marketingu i komunikacji. Nadal odpowiada m.in. za działania promocyjne i marketingowe oraz za komunikację korporacyjną. Dodatkowo od działu people, culture & communcation spółki przejęła też komunikację wewnętrzną. Z firmą Małgorzata Nocuń-Zygmuntowicz jest związana od ponad dekady, wcześniej pracowała w przejętym przez Burdę wydawnictwie G+J Polska.

Małgorzata Górska pracowała w Burdzie od trzech lat

Małgorzata Górska z Burdą związana była od lipca 2021 r. Wcześniej pracowała w firmach Raczkowski, Gedeon Richter Polska, Iron Mountain, Actavis, przez wiele lat związana była z polskim oddziałem giganta sportowego Nike.

Jak informowaliśmy, niedawno do Burdy dołączyła Ewelina Buchnajzer. Objęła tam stanowisko head of events. Zastąpiła Lidię Tofil, która odeszła z firmy.

Dołącz do dyskusji: Burda Media Polska zmienia strukturę. Odeszła szefowa HR

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rasp
People, culture i MałNoc, no to ogień i woda, szczególnie culture... już naprawdę musi być ciężko skoro obowiązki odchodzącej szefowej HR przejmuje ktoś kto nigdy nie powinien być niczyim szefem, a z kultury to opowieści ż e n u j ą c e przy klientach, mierny ale wierny na sztandarach Burdy
1 0
odpowiedź
User
Taaaa
Czego burdziary nie dotkną, to zaraz zepsują.
0 0
odpowiedź