SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Współzałożyciel i CEO Netflix wśród prelegentów Business Insider Global Trends Festival

Od 19 do 23 października br. odbywać się będzie tegoroczna edycja biznesowej konferencji Business Insider Global Trends Festival, w której wystąpią m.in. Reed Hastings, współzałożyciel i CEO Netflix, czy Sebastian Thrun, były wiceprezes Google i założyciel Google X. Tematem przewodnim wydarzenia będą skutki pandemii COVID-19 dla światowego biznesu.

Business Insider Global Trends Festival to wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całego świata. Wydarzenie będzie podzielone na pięć obszarów tematycznych, którym odpowiadają nazwy poszczególnych dni konferencji: Welcome to the Future, Shifting Societies, Sustainability, Technology oraz Organization.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Prelegentami Business Insider Global Trends Festival będą światowi liderzy ze świata nauki i biznesu, w tym Reed Hastings, współzałożyciel i CEO Netflix; Nouriel Roubini, ekonomista i profesor na New York University; Sebastian Thrun, CEO Kitty Hawk Corporation, przewodniczący rady nadzorczej i współzałożyciel Udacity, były wiceprezes Google i założyciel Google X; Poppy Gustafsson, CEO Darktrace; Sergio P. Ermotti, CEO Grupy UBS AG oraz Christoph Franz, przewodniczący rady nadzorczej Roche Holding AG.

Wystąpią także: Felix Oberholzer-Gee, Andreas Andresen profesor administracji biznesu na wydziale strategii Harvard Business School; Marc Walder, CEO Ringier AG; Alain Dehaze, CEO Adecco Group; Philip Vanhoutte, CEO Future of Work, ekspert w temacie zarządzania zespołami w warunkach pracy zdalnej; Marcel Salathé, profesor na EPFL, epidemiolog cyfrowy, członek szwajcarskiej krajowej grupy naukowej Taskforce ds. Covid-19; Bob Dignen, Dyrektor International Leadership Performance i York Associates; Jean-Francois Manzoni, Prezes IMD w Lozannie oraz Jennifer Jordan, profesor ds. przywództwa i zachowań w organizacji w IMD w Lozannie.

Business Insider Global Trends Festival to pierwsza globalna konferencja, odbywająca się w całości online, w różnych strefach czasowych na czterech międzynarodowych scenach. Konferencja odbędzie się na czterech scenach: scenie głównej - Global Stage oraz trzech scenach lokalnych -  United States Stage, European Stage (w Londynie, Berlinie i Warszawie) oraz Asia/Pacific Stage (w New Delhi i w Tokio).

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 60 godzinach wystąpień, dyskusji oraz warsztatów. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 10 sierpnia na stronie internetowej Business Insider Global Trends Festival.

Konferencja jest realizowana przez międzynarodowy zespół składający się z przedstawicieli marki Business Insider ze Stanów Zjednoczonych, Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii oraz Indii. Ambasadorami wydarzenia są: Mathias Döpfner i Henry Blodget.

Poprzednia edycja Business Insider Trends Festival odbyła się w Warszawie, wzięło w niej udział 120 prelegentów z całego świata. Wydarzenie przyciągnęło blisko 3000 uczestników z Polski i z zagranicy.

Dołącz do dyskusji: Współzałożyciel i CEO Netflix wśród prelegentów Business Insider Global Trends Festival

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hmm
Gratulacje!
odpowiedź