SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Business Insider na czele, Strefa Biznesu, Rp.pl i Money.pl ze wzrostami (TOP10 serwisów biznesowych)

Wśród serwisów o tematyce biznesowo-prawnej liderem pozostaje Business Insider Polska. Prawie podwoiła się liczba użytkowników Strefabiznesu.pl, spore wzrosty osiągnęły też Rp.pl, Money.pl i dział gospodarczo-prawny Interii.

Article

W październiku br. Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska) odwiedziło 8,45 mln internautów, co dało 28,56 proc. zasięgu. W porównaniu z wrześniem serwis stracił 119,1 tys. użytkowników (to 1,4 proc. w dół) - pokazują wyniki badania Mediapanel. Pod koniec listopada witryna została uruchomiona w nowej odsłonie.

Zajmujący drugą pozycję Money.pl (Grupa Wirtualna Polska) zanotował w październiku wzrost liczby odwiedzających o 569,7 tys. (9 proc.) do 6,92 mln. W efekcie jego strata do Business Insider Polska zmalała z 2,21 do 1,52 mln użytkowników.

Dział Interii wyprzedził Bankiera

Dalej w zestawieniu są sekcje biznesowo-prawne o2.pl (Grupa Wirtualna Polska) i Gazeta.pl (Agora). Na pierwszym portalu taki dział miał 6,42 mln użytkowników (po spadku o 220 tys., czyli 3,3 proc.), a na drugim - 4,36 mln (225,3 tys. mniej niż przed miesiącem).

Sekcja Interii (Grupa Interia-Polsat) o biznesie i prawie osiągnęła wzrost liczby odwiedzających o 228,4 tys. (6,2 proc.) do 3,91 mln. Dzięki temu wyprzedziła Bankiera (Bonnier Business Polska), na którym liczba internautów zwiększyła się o 107,2 tys. (2,9 proc.) do 3,83 mln.

Infor.pl (Infor Biznes) odwiedziło 4,01 mln internautów, o 136,7 tys. (3,5 proc.) więcej niż we wrześniu.

Dwa razy więcej internautów w Strefie Biznesu

Serwis Strefabiznesu.pl (Iberion) miał 3,76 mln użytkowników, co wobec 1,93 mln miesiąc wcześniej oznacza wzrost o 1,83 mln, czyli 94,6 proc.

Na Poradnikprzedsiebiorcy.pl liczba internautów zwiększyła się o 65,6 tys. (1,8 proc.) do 3,69 mln, a na portalu „Rzeczpospolitej” Rp.pl (Gremi Media) - o 477,9 tys. (15,5 proc.) do 3,55 mln.

Dołącz do dyskusji: Business Insider na czele, Strefa Biznesu, Rp.pl i Money.pl ze wzrostami (TOP10 serwisów biznesowych)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wrak aneksu z likwidacji wsi
A gdzie Gazeta (para)Bankowa?
Medal od Glapy nie pomógł wdrapać się w okolice szczytu? Jaka szkoda, może Jacenty spod Kurska i wszystkie resorty pomogą?
odpowiedź
User
biz
a jak liczą te przekierowania z głownych stron swoich portali matek? 3 razy trzeba kliknąć zeby sie w koncu doczekac wlasciwego artykulu, ja juz mam dosc
odpowiedź