SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Buszman.Komunikacja dla Urzędu Miasta w Katowicach

Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie ma nowego klienta - Urząd Miasta Katowice.

Article

Agencja Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie odpowiada za to przygotowanie oraz wdrożenie strategicznej komunikacji działań Miasta Katowice i Mieszkańców w obszarze zieleni, ekologii i środowiska naturalnego, w ramach projektu "Korzystają mieszkańcy, zyskuje środowisko"

Do zadań Buszman. Komunikacja w projekcie należą: analiza materiałów merytorycznych niezbędnych do przygotowania projektu, realizacja badań jakościowych, w formie wywiadów pogłębionych z osobami, mającymi kompetencje i wiedzę związaną z tematami zielonymi w Mieście. W wywiadach wezmą udział pracownicy Urzędu, wybranych jednostek podległych, przedstawiciele Lasów Państwowych, deweloperów oraz społecznicy.

Katowice stawiają na ekologię

Do dyskusji już teraz zaproszeni są też wszyscy mieszkańcy. Buszman. Komunikacja w porozumieniu z Miastem Katowice uruchomiła skrzynkę mailową: katowice@buszman.biz to na nią można kierować informacje, uwagi czy sugestie związane z zielonymi działaniami w Mieście oraz komunikacją i edukacją w tym zakresie.

Kolejnym etapem projektu będzie przygotowanie praktycznego planu w zakresie realizacji oraz komunikacji i promocji podejmowanych działań w zakresie zieleni, ekologii i środowiska naturalnego w Mieście Katowice. Buszman. Komunikacja wspierać będzie także Urząd we wdrożeniu zaplanowanych działań, do czerwca 2022.

Firma doradcza Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie współpracowała w tych zakresach m.in. z Instytutem Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, Arcadis, Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej - IMGW, Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie, Powiatem Mikołowskim, Urzędem Miasta w Rybniku, Urzędem Miasta w Bytomiu oraz przy komunikacji premiery Nowego Wełnowca, nowej, ekologicznej dzielnicy Katowic.

Dołącz do dyskusji: Buszman.Komunikacja dla Urzędu Miasta w Katowicach

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
awa
Putanie kasy podatników. Po co istnieją wyspecjalizowane wydziały w Urzędzie i specjaliści w firmach i jednostkach podległych miastu?
odpowiedź
User
Rewop
Tak się pali w piecu publiczną kasą i zasłania PR złe zarządzanie miastem
odpowiedź
User
Jugnleman
Jeśli pracowała przy Nowym Wełnowcu, a tam gdzieś prezesem jest Uszok, to się nie dziwić, że jej się dostało coś dodatkowo.
odpowiedź