SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Canal+ online przez miesiąc za darmo w promocji chipsów Lays

Do 13 marca br. potrwa promocja producenta chipsów Lays. Klienci, którzy zakupią paczkę mogą za darmo uzyskać miesięczny dostęp do serwisu streamingowego Canal+ online i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 55-calowy telewizor Sony z soundbar’em.

Article

Organizatorem akcji promocyjnej na zlecenie Frito Lay Poland jest Agencja Reklamowa Avanti. Aby skorzystać z promocji trzeba kupić paczkę chipsów Lays (minimum 40 g) i zachować paragon. Następnie należy wejść na stronę internetową filmyzlays.lays.pl i wybrać opcję „Odbieram kod Canal+”.

Następnie należy wypełnić formularz kontaktowy i podać informacje o zakupionym produkcje Frito Lay oraz dane z paragonu. Po poprawnym wypełnieniu formularza uczestnik promocji, który ukończył 16 rok życia otrzymuje kod potrzebny do aktywacji darmowego miesiąca Canal+ online.

Zobacz także: Posiadacze kolejnych dekoderów Canal+ z nowym oprogramowaniem

Milion kodów do Canal+ i 10 telewizorów Sony

Aby oglądać kanały i treści na żądanie, należy założyć konto w serwisie Canal+ online. Zrealizowanie vouchera jest możliwe do końca czerwca. Do dyspozycji klientów Lays jest milion kodów z dostępem do platformy. Można je będzie otrzymać tylko do 13 marca lub wyczerpania zapasów.

- Uczestnik dokonuje zgłoszenia do Sprzedaży premiowej samodzielnie, we własnym imieniu. Każdy Uczestnik może  wziąć udział i odebrać Kod Canal+ Online w Sprzedaży premiowej maksymalnie pięciokrotnie (5 razy) według procedury przedstawionej w pkt 10 Regulaminu, z zastrzeżeniem, iż z jednego adresu IP można wziąć udział i odebrać Kod Canal+ online w Sprzedaży premiowej maksymalnie dwudziestokrotnie (20 razy, łącznie dla wszystkich Uczestników korzystających z danego adresu IP). O przyznaniu Kodu Canal+ online decyduje kolejność zgłoszeń do  Sprzedaży premiowej - czytamy w regulaminie promocji.

Zobacz także: Canal+ Premium z nową koncesją do października 2032 roku

Usługę należy deaktywować przed okresem darmowego miesiąca, jeśli jej użytkownik nie chce, aby miesięczne opłaty były za nią pobierane w kolejnych cyklach rozliczeniowych. W pakiecie Canal+ można oglądać kanały: Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Dokument, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Canal+ Now, nSport+, Planete+, Ale Kino+, Novelas+, Canal+ Kuchnia, Canal+ Domo, Minimi+ i TeleToon+. Ponadto pakiet obejmuje biblioteki na żądanie z filmami, serialami, dokumentami i treściami dla dzieci od Canal+.

Osoba, który kupi paczkę Laysów może też wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest dziesięć 55-calowych telewizorów Sony z soundbar’ami. Wystarczy wejść na stronę filmyzlays.lays.pl, wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego filmy smakują lepiej razem z Lay’s?”.

Zobacz także: Promocyjny dostęp do Canal+ po zakupie wina stołowego

Rosną przychody Canal+

Pod koniec I półrocza 2021 roku Canal+ miał 22,1 mln abonentów, w tym 8,9 mln w samej Francji. W analogicznym okresie ub.r. abonentów było 20,4 mln. Przychody z działalności telewizyjnej we Francji wzrosły o 1,7 proc. Z kolei na zagranicznych rynkach, gdzie Canal+ jest dostępny o 4,4 proc. Przyczynił się do tego wzrost liczby abonentów. W ciągu całego roku przybyło ich 1,4 mln. Zyski Canal+ poprawiły się w porównaniu z I półroczem 2020 roku EBITDA wzrosła z 300 do 330 mln euro.

Ostatnie wyniki dotyczące Canal+ Polska pochodzą sprzed roku. Wówczas operator miał 2,37 mln zł klientów bezpośrednich (0,3 proc. więcej niż rok wcześniej), czyli korzystających z Platformy Canal+, oferty telekomunikacyjnej, serwisów VoD i jej pakietów na platformie Player należącej do TVN Grupy Discovery. Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Canal+ Polska odkupił od spółki z grupy Real Management biurowiec zlokalizowany przy Alei Generała Władysława Sikorskiego 9 w Warszawie, w którym od maja 2008 roku znajduje się główna siedziba firmy oraz centrum produkcyjno-nadawcze.

Dołącz do dyskusji: Canal+ online przez miesiąc za darmo w promocji chipsów Lays

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Oburzenie
Chyba promocja odgórnie powinna sama się wyłączać a nie żeby ją trzeba było wyłączać.
8 1
odpowiedź
User
Zaslal
Proszę kłamać, to nie jest za darmo, skoro trzeba kupić czipsy.
1 0
odpowiedź
User
Klient
O serwis tak dobrze się sprzedaje ze trzeba go wydawać do taniego wina i przekąsek XD
4 0
odpowiedź