SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Canon: cztery nowe drukarki Pixma G

Firma Canon zaprezentowała cztery nowe drukarki Pixma G z systemem stałego zasilania, w tym modele Pixma G1410, Pixma G2410, Pixma G3410 oraz Pixma G4410.

Article

Pixma G1410 to drukarka zaprojektowana do obsługi dużej ilości drukowanych materiałów. Pixma G2410 to wielofunkcyjne urządzenie z dodatkowymi funkcjami kopiowania i skanowania. Pixma G3410 to wielofunkcyjne urządzenie 3w1 z opcją Wi-Fi, umożliwiające druk z urządzeń mobilnych, a także kopiowanie i skanowanie za pomocą aplikacji Canon Print. Z kolei Pixma G4410 to kompaktowe urządzenie 4w1 z 20-arkuszowym, automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF) oraz opcją łączności bezprzewodowej.

Nowe urządzenia Canon serii Pixma G pozwalają drukować do 6000 stron czarno-białych lub 7000 stron przy wykorzystaniu tuszu kolorowego, przez co oferują dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Opcja ustawień Auto Power On/Off pozwala oszczędzać energię, kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane.

Wszystkie modele wchodzące w skład nowej serii mogą być wykorzystywane do drukowania zdjęć bez marginesów w formacie do A4.

Modele Pixma G2410 oraz Pixma G3410 wyposażone są w 1,2-calowy, jednosegmentowy wyświetlacz LCD, a model Pixma G4410 posiada 2-liniowy wyświetlacz mono LCD.

Pixma G4410 i Pixma G3410 oferują łączność Wi-Fi i umożliwiają użytkownikom drukowanie w trybie zdalnym z laptopa/PC oraz z urządzeń mobilnych. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz kontrola stanu technicznego urządzenia jest także możliwa dzięki aplikacji Canon Print, która umożliwia dostęp do usługi Pixma Cloud Link, zdalne drukowanie zdjęć oraz dokumentów za pośrednictwem usług w chmurze, takich jak GoogleDrive, Dropbox, czy Instagram. Oba modele są także kompatybilne z usługą Canon Mopria na urządzenia z systemem Android. Drukarka Pixma G4410 jest dodatkowo kompatybilna z Apple AirPrint, co daje możliwość drukowania z urządzeń zgodnych z systemem iOS.

Ponadto modele Pixma G4410 i Pixma G3410 mogą obsługiwać konwencjonalne połączenie Wi-Fi jednocześnie za pośrednictwem routera oraz dzięki opcji Wireless Direct lub w trybie Access Point Mode.

Zastosowany w drukarkach Pixma tylny podajnik papieru jest w stanie pomieścić do 100 arkuszy standardowego papieru i umożliwia podawanie różnego rodzaju mediów, w tym m.in. błyszczącego papieru fotograficznego Square Media (5x5").

Urządzenie Pixma G4410 umożliwia wykonywanie dwustronnych kopii, np. dowodu osobistego, i ponowny ich wydruk na jednej stronie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Canon: cztery nowe drukarki Pixma G

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl