SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Capgemini otwiera nowe biuro w Gdańsku. Trwa rekrutacja

Capgemini Polska ​oficjalnie otwiera biuro w Gdańsku. Tylko w pierwszym roku firma planuje zatrudnić 200, a w perspektywie najbliższych trzech lat łącznie ok. 1000 pracowników.

Article

Jak podkreślają przedstawiciele Capgemini, firma zdecydowała się na wejście do Trójmiasta z uwagi na jego prężny rozwój jako ośrodka IT, co pokazują zarówno raporty zewnętrzne, jak i analizy prowadzone przez organizację.

Ekspansja na północ kraju wiąże się także z planami firmy dotyczącymi hybrydowego modelu pracy. Dla organizacji ważne jest, by pracownicy nie musieli pracować w pełni zdalnie i mieli możliwość zarówno pracy z domu, jak i przychodzenia do biura. Z tego powodu istotne jest wkraczanie na rynki, gdzie dostępni są specjaliści z dziedzin, w których działa firma, aby zatrudniane osoby mogły pracować w preferowanym przez organizację trybie. Taką filozofię zastosowano w Gdańsku.

Na Pomorzu Capgemini Polska zamierza skupiać się na projektach webowych realizowanych w systemie Agile i DevOps, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Projekty będą zarządzane lokalnie.

W pierwszych miesiącach działalności, gdański oddział Capgemini Polska będzie obsługiwał trzech strategicznych klientów, wśród których znajdą się projekty zarówno globalne, jak i krajowe. Pierwszym klientem, z którym firma będzie współpracować z ramienia nowego centrum będzie Kuehne+Nagel, firma logistyczna działająca w sektorze frachtu morskiego, lotniczego, przewozów lądowych, a także logistyki kontraktowej.

Obecnie Capgemini jest w trakcie rekrutacji pierwszych osób, które zasilą szeregi nowego oddziału. Wśród kandydatów poszukiwane są osoby znające technologie Java, .NET, Angular, React oraz posługujące się językiem angielskim.

Dołącz do dyskusji: Capgemini otwiera nowe biuro w Gdańsku. Trwa rekrutacja

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl