SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Capgemini i Partner of Promotion dla Poczty Polskiej

Konsorcjum złożone ze specjalistów ds. komunikacji z Capgemini Polska i Partner of Promotion będzie pracować dla Poczty Polskiej.

Współpraca obejmuje opracowanie i wdrożenie strategii oraz planu komunikacji dla nowej Strategii Rozwoju Poczty Polskiej na lata 2006-2009.

Przed Pocztą Polską czeka wdrożenie nowej strategii rozwoju rozłożono na kilka lat. Jej zakomunikowanie Poczta Polska powierzyła konsorcjum. Firma doradcza Capgemini razem z agencją PR Partner of Promotion będą odpowiedzialne za realizację planu komunikacji dotyczącego poszczególnych inicjatyw wynikających ze strategii.

– Poczta Polska to marka znana od blisko 450 lat. Stoją za nią tradycja oraz zaufanie klientów i partnerów firmy w całej Polsce. Najbliższe lata to dla Poczty Polskiej szczególny okres – zaplanowana strategia rozwoju na lata 2006-2009 będzie wymagała sprawnej komunikacji ze wszystkimi grupami otoczenia. Nasze zadanie to sprawić, by była ona jak najbardziej przejrzysta i efektywna – mówi Paweł Trochimiuk, Prezes Zarządu Partner of Promotion. Współpraca z Pocztą Polską to szansa, by pokazać, że prawdziwy PR to również doradztwo strategiczne dla Klienta, umiejętność reagowania na zachodzące w organizacji zmiany i proponowanie optymalnych rozwiązań komunikacyjnych.

Ze strony Capgemini Polska współpracę konsorcjum z Pocztą Polską koordynuje Dariusz Zbytniewski, Dyrektor Konsultingu Strategicznego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Capgemini i Partner of Promotion dla Poczty Polskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl