SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Caroline Gardiner dyrektorem ds. zarządzania w Cushman & Wakefield

Caroline Gardiner została dyrektorem ds. zarządzania na region EMEA w dziale globalnej obsługi najemców w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Zastąpi na tym stanowisku Iana Graya.

Article

Caroline Gardiner dołączy do firmy Cushman & Wakefield jako partner międzynarodowy pod koniec bieżącego miesiąca. Dotychczasowy dyrektor i partner Ian Gray pozostanie członkiem wyższej kadry kierowniczej oraz obejmie funkcję dyrektora ds. realizacji projektów na rzecz klientów koncentrując się na dalszym rozwoju obsługi klientów.

W ostatnich trzech latach Caroline Gardiner pełniła funkcję doradcy w banku Citigroup. Jako dyrektor ds. projektów odpowiadała tam za globalny outsourcing usług zarządzania obiektami w 98 krajach w czterech regionach.

Wcześniej pracowała jako dyrektor ds. projektów odpowiedzialnym za globalny outsourcing usług zarządzania w banku Barclays w trzech regionach i 54 krajach, a następnie awansowała na stanowisko tymczasowego dyrektora ds. zarządzania na cały świat. Poprzednio, w banku HSBC uczestniczyła w stworzeniu zorientowanego na usługi modelu operacyjnego zarządzania nieruchomościami we współpracy z wieloma partnerami i była odpowiedzialna za wprowadzanie zmian i transformację biznesową.

Zanim związała się zawodowo z sektorem bankowym, zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w koncernach specjalizujących się w usługach cateringowych dla firm, m.in. w Grupie Compass oraz Directors Table (fine dining) z grupy Sodexho – była odpowiedzialna za rozwój biznesu i wprowadzenie usług zarządzania obiektami.

Dział globalnej obsługi najemców w regionie EMEA firmy Cushman & Wakefield wspiera najemców w zakresie podejmowania przemyślanych decyzji biznesowych w celu optymalnego wykorzystania zajmowanej powierzchni.

 

Dołącz do dyskusji: Caroline Gardiner dyrektorem ds. zarządzania w Cushman & Wakefield

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl