SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Carrefour Express z nową platformą komunikacyjną "Uratuje jak brakuje"

Nowa platforma komunikacyjna Carrefour Express pod hasłem „Uratuje jak brakuje” promowana jest w mediach tradycyjnych i digitalowych. Za strategię, kreatywną koncepcję i realizację odpowiada agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe).

Article

Od początku czerwca w telewizji oraz intrenecie prezentowana jest seria spotów promujących zakupy w Carrefour Express. Ta należąca do Carrefour marka sklepów franczyzowych w formacie convenience, rozpoczęła w ten sposób pierwszą w swojej historii w Polsce kampanię reklamową tego formatu.

Celem kampanii realizowanej pod hasłem „Uratuje jak brakuje” jest budowanie wizerunku Carrefour Express jako rozwiązania na każdy rodzaj zakupów rodzinnych, w tym również małych, podręcznych, szczególnie gdy czegoś w domu zabraknie. W stworzonych kreacjach Saatchi & Saatchi w żartobliwej przenośni pokazuje, jakie kłopotliwe sytuacje i opresje, mogą powodować braki różnych produktów w domach, a z których to zawsze uratuje znajdujący się zawsze blisko, świetnie zaopatrzony i umożliwiający „expressowe” zakupy Carrefour Express.


 

 

Autorem strategii i koncepcji kreatywnej jest agencja Saatchi & Saatchi, która od 2009 roku zajmuje się obsługą komunikacyjną brandów z portfolio Carrefour Polska. Spoty wyreżyserował Marcin Serafin. Za produkcję odpowiada Dynamo Films oraz Prodigious za część postprodukcyjną. Planowaniem mediów zajął się dom Arena Media.

Dołącz do dyskusji: Carrefour Express z nową platformą komunikacyjną "Uratuje jak brakuje"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl