SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dodatkowe zniżki i rabaty dla seniorów w sklepach Carrefour

Sieć sklepów Carrefour uruchamia właśnie dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Seniora w jej klasycznej, plastikowej wersji. Seniorzy, którzy nie korzystają ze smartfonów, będą teraz mogli skorzystać z dodatkowych rabatów i zniżek dostępnych dotychczas wyłącznie dla klientów cyfrowych. 

Carrefour już od przeszło 15 lat prowadzi w Polsce program dla seniorów, w ramach którego mogą oni zrobić tańsze zakupy w sklepach tej sieci. Karta Seniora jest dostępna w wersji klasycznej - plastikowej, a od dłuższego czasu również w aplikacji mobilnej. 

Aby pomóc seniorom zrobić taniej zakupy, Carrefour rozszerzył swój program Karty Seniora, umożliwiając uzyskanie 10 proc. rabatu na całe zakupy nie tylko w jeden, ale w dwa dni w tygodniu (we wtorki i czwartki). Teraz do oferty swojego flagowego programu skierowanego do tzw. silversów, Carrefour dołącza korzyści dla posiadaczy klasycznej, plastikowej wersji Karty Seniora. Po zeskanowaniu tej karty przy kasie, osoby starsze zyskają dostęp do najlepszych promocji produktowych oferowanych dotychczas tylko w aplikacji mobilnej “Mój Carrefour”. Dzięki temu klienci mający trudności z obsługiwaniem smartfonów, będą mieli regularny dostęp do promocji mobilnych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Seniorzy to wyjątkowa grupa klientów, którą wspieramy w Polsce już od ponad 15 lat. Wiemy jak ważna jest dla nich możliwość zrobienia tańszych zakupów, a jednocześnie, jak dużą barierą bywa korzystanie z nowoczesnych technologii. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie najatrakcyjniejszych ofert z naszej aplikacji mobilnej “Mój Carrefour” z korzyściami klasycznej, plastikowej Karty Seniora. Dzięki temu nasi klienci nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, aby mieć dostęp do najlepszych ofert cenowych. To kolejna bariera, którą znosimy w Carrefour, aby osoby o szczególnych potrzebach, mogły bez przeszkód korzystać z naszych sklepów. W tym przypadku zwrot “powrót do promocji plastiku” ma dla nas wyjątkowo pozytywnych, prospołeczny wydźwięk - mówi Marta Baran, dyrektor działu zarządzania relacjami z klientem w Carrefour Polska.

O Kartę Seniora mogą ubiegać się w sklepach Carrefour wszystkie osoby, które ukończyły 60 rok życia. Wystarczy, że przy okazji zakupów odwiedzą one Punkt Obsługi Klienta dowolnego hiper- lub supermarketu sieci Carrefour w Polsce, wypełnią formularz i na miejscu odbiorą swoją kartę. W każdy wtorek i czwartek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, seniorzy otrzymają rabat na następne zakupy do -10 proc. ich wartości, ale nie więcej niż 30 złotych w postaci e-kuponu Senior. 

Dołącz do dyskusji: Dodatkowe zniżki i rabaty dla seniorów w sklepach Carrefour

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl