SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Firma cateringowa Anny Lewandowskiej w ramach kampanii promocyjnej oferuje bezpłatne badania krwi

Firma cateringowa Anny Lewandowskiej SuperMenu właśnie wystartowała z ogólnopolską kampanię "Zdrowie bez wymówek!" w ramach której, we współpracy z platformą uPacjenta bezpłatnie przebada wszystkich swoich klientów w ich domach.

Article

Według badania przeprowadzonego na zlecenie SuperMenu by Anna Lewandowska tylko 29 proc. respondentów bada krew raz w roku (badanie przeprowadzone na grupie 444 ankietowanych).

Badania krwi od SuperMenu by Anna Lewandowska

W ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej “Zdrowie bez wymówek!” catering dietetyczny SuperMenu we współpracy z platformą uPacjenta bezpłatnie przebada swoich klientów w ich domach.

W ramach kampanii “Zdrowie bez wymówek!” wszyscy klienci SuperMenu mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu badań krwi (pełna morfologia, glukoza, lipidogram).  Do kampanii zaproszono partnera medycznego - platformę uPacjenta.

Celem akcji "Zdrowie bez wymówek" jest zwiększenie świadomości konsumentów na temat kluczowej roli regularnego badania krwi, wpływu diety na poprawę wyników krwi oraz wyrównanie niedoborów składników.

- Jestem niesamowicie dumna z tej inicjatywy SuperMenu! Dotychczas oferowaliśmy klientom zbilansowane diety, a teraz robimy krok dalej. Chcemy zachęcić ich do zmiany postaw, do dbania o siebie kompleksowo i skuteczniej, a tego nie da się zrobić bez regularnych badań. Zdajemy sobie sprawę, że w codziennym pośpiechu i ogólnym braku czasu, z którym mierzy się większość z nas, to nie jest takie łatwe. Nie pomagają tu ani długie kolejki, ani strach związany z koniecznością odwiedzenia placówki medycznej czy wykonaniem samego badania. W ramach kampanii „Zdrowie bez wymówek!" pobranie krwi będzie przeprowadzane w domach naszych klientów, co zwiększy ich komfort i poczucie bezpieczeństwa - wyjaśnia Anna Lewandowska, założycielka SuperMenu by Anna Lewandowska.

Dołącz do dyskusji: Firma cateringowa Anny Lewandowskiej w ramach kampanii promocyjnej oferuje bezpłatne badania krwi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl