SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cathy Ibal i Rob Bradley odpowiadają za wdrożenie strategii "Audience First" w CNN International Commercial

Cathy Ibal i Rob Bradley, szefowie międzynarodowego działu reklamy CNN Worldwide Commercial będą odpowiedzialni za wdrożenie strategii "Audience First" w CNN International Commercial (CNNIC). Ma to zapewnić markom i reklamodawcom z dowolnego miejsca na świecie większy dostęp do globalnych rozwiązań CNN Worldwide i szerszego portfolio WarnerMedia.

Cathy Ibal i Rob Bradley/ fot. CNN Int. Article

W strategii „Audience First” widzowie mają być w centrum uwagi każdej kampanii. Cathy Ibal i Rob Bradley mają poprzez swoje działanie połączyć takie funkcje jak: sprzedaż reklam, rozwój klienta, możliwości cyfrowe i zarządzanie danymi, branded content, trade marketing i działania związane z organizacją eventów. Oboje mają skupić się na tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań dla określonych grup odbiorców w skali globalnej i na ulepszaniu możliwości korzystania z platform stacji.

Zarówno Rob Bradley, jak i Cathy Ibal w dalszym ciągu będą podlegać Raniemu Raadowi, prezesowi CNN Worldwide Commercial.
- Staramy się optymalizować naszą współpracę z innymi markami tak, aby – w czasie aktualnie zachodzących i przyspieszonych zmian zachowań konsumentów, a także sposobu w jaki reklamodawcy docierają do swoich klientów – mieć maksymalny wpływ na odbiorców  - komentuje Rani Raad.

Cathy Ibal zarządza sprzedażą reklam w regionie EMEA i komercyjną współpracą z partnerami firmy na całym świecie. James Hunt, starszy wiceprezes ds. rozwiązań dla klientów globalnych nadal będzie podlegać Ibal i nadzorować działania dotyczące klientów oraz pracę studia Create.

Rob Bradley jest odpowiedzialny za sprzedaż reklam w Azji i Ameryce Łacińskiej, międzynarodowy rozwój treści cyfrowych i zarządzanie danymi w CNNIC. Przed nim za wykonywanie obowiązków odpowiadać będzie Corinna Keller, pełniąca funkcję wiceprezes ds. sprzedaży reklam w Ameryce Łacińskiej oraz Tini Sevak, wiceprezes ds. widowni i danych. 

Cathy Ibal dołączyła do CNN w 2001 roku jako analityk w dziale researchu. W 2006 roku zasiliła zespół sprzedaży, gdzie zarządzała niektórymi z największych partnerstw CNNIC. Rob Bradley pracuje dla CNN od 2015 roku, nadzorował działania strategiczne w dziale digitalu, był odpowiedzialny za współpracę w obszarze reklamy z partnerami z Wielkiej Brytanii, krajów nordyckich i Stanów Zjednoczonych.

CNN International Commercial jest odpowiedzialna za działalność komercyjną CNN poza Stanami Zjednoczonymi. Skupia wszelkie obszary współpracy komercyjnej dla takich marek jak CNN International, CNN en Español, CNN Arabic, CNN Style i CNN Business. Do zakresu jej działalności należy: sprzedaż reklam, patronaty, opracowywanie treści komercyjnych, sprzedaż treści, licencjonowanie marki, operacje związane z dystrybucją i reklamą zewnętrzną, rozwój biznesu, a także marketing dla światowego lidera oraz globalnego dostawcy wiadomości.

Dołącz do dyskusji: Cathy Ibal i Rob Bradley odpowiadają za wdrożenie strategii "Audience First" w CNN International Commercial

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl