SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CBA szuka dostawców blisko 4 tys. smartfonów

Centralne Biuro Antykorupcyjne szuka w przetargu firm, które dostarczą na jego zamówienia w okresie 2 lat blisko 4 tys. smartfonów i 150 routerów. Chce maksymalnie wybrać 5 dostawców.

Funkcjnariusz CBAArticle

W ramach przetargu zostaną zawarte umowy ramowe z maksymalnie 5 firmami. CBA będzie pracować z nimi dwa lata, począwszy od 1 stycznia 2022 roku.

Przetarg dotyczy dostawy 3972 smartfonów o określonych specyfikacjach. Połowa ma mieć system Android, połowa - iOS. Dodatkowo mają zapewniać obsługę 5G i nagrywanie w 4K.

20 urządzeń z Androidem i iOS ma  mieć 128 GB pamięci, 12 GB RAM i 8-rdzeniowy procesor, ekran 6,8 cala, 125 sztuk może mieć nieco mniejszy ekran z zachowaniem pozostałych parametrów. Następnych 105 urządzeń może mieć minimum 8 GB pamięci RAM, a 1736 telefony powinny mieć 6 GB RAM-u. Podobnie jest w przypadku smartfonów z iOS - największy ekran ma mieć 6,7 cala, a wielkość RAM - 6 GB.

Potrzebny jest też dostawca 150 routerów z obsługą 5G.

O wyborze zwycięzców zdecydują: cena (waga 60), gwarancja (10), termin dostawy (20), akcesoria ochronne (10). 

CBA zaznacza, że na etapie realizacji zamówień wykonawczych w oparciu o umowę ramową zaoferowane ceny jednostkowe sprzętu nie mogą być wyższe niż w ofercie stanowiącej podstawę do uznania za najkorzystniejszą.

Po podpisaniu umowy ramowej CBA będzie zapraszać każdorazowo do składania ofert szczegółowych w postępowaniu wykonawczym wszystkich wykonawców, z którymi zostały zawarte umowy ramowe.

Przetarg trwa do 28 września br.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: CBA szuka dostawców blisko 4 tys. smartfonów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jarek
Co to jest system IQS?
odpowiedź