SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CBRE rozszerza portfolio o doradztwo strategiczne. Działem pokieruje Joanna Mroczek

Firma doradcza CBRE wzbogaca swoją ofertę dla firm i inwestorów o nową usługę doradztwa strategicznego. Działem, którego zadaniem będzie oferowanie kompleksowego pakietu usług w zakresie strategii nieruchomości i rozwoju biznesu, pokieruje Joanna Mroczek.

Joanna Mroczek Article

W ramach usługi doradztwa strategicznego klienci otrzymują kompleksowy pakiet działań, indywidualnie dopasowany do strategii rozwoju biznesu danego klienta.

Joanna Mroczek, wspólnie z szefami zespołów liczących prawie 20 specjalistów z różnych działów, zaoferują klientom szereg usług odnośnie procesu transformacji biznesowej. Nowe usługi będą też integrować i wzmacniać dotychczasową ofertę konsultingową obejmującą: zarządzanie zmianą i środowiskiem pracy, łańcuchem dostaw i siecią sprzedaży, analizy i prognozy rynkowe, strategiczną optymalizację portfeli nieruchomości, usługi ESG i zrównoważonego rozwoju, transformacji cyfrowej, doradztwo kapitałowe czy też doradztwo dla sektora publicznego w obszarach „smart cities” czy  „placemaking”.

Usługi konsultingowe oparte będą o szereg nowoczesnych narzędzi analitycznych, wypracowanych w ostatnim czasie przez lokalny i globalny zespół CBRE.

Joanna Mroczek w CBRE

Joanna Mroczek oprócz odpowiedzialności za budowanie doradztwa strategicznego, jednocześnie jest szefową zespołu badań rynku i doradztwa CBRE w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, który analizuje rynki biurowe, magazynowe, handlowe i mieszkaniowe w 9 krajach regionu. Jest również członkiem zarządu operacyjnego w firmie, specjalizuje się w usprawnianiu procesów w organizacji, budowaniu zespołów i przewagi konkurencyjnej firmy.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Studiów Managerskich AMP w IESE Business School w Barcelonie i programu Stern Leadership Academy na Uniwersytecie Stanford GSP.

Dołącz do dyskusji: CBRE rozszerza portfolio o doradztwo strategiczne. Działem pokieruje Joanna Mroczek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl