SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

CCC w nowej kampanii promuje dziecięcą kolekcję obuwia (wideo)

Firma obuwnicza CCC rozpoczęła kampanię poświęconą wiosennej kolekcji obuwia dla dzieci. Równolegle prowadzi kolejną odsłonę działań reklamowych „Go for More. Idę po więcej”. Za ich realizację odpowiadają agencje Change Serviceplan, MullenLowe MediaHub, OS3 i dom produkcyjny Lemon.

Article

Spot wideo oraz sesja zdjęciowa mają odzwierciedlać nieustannie zmieniający się świat najmłodszych, z myślą o których firma przygotowała wygodne i zabawne buty.

Kampanię utrzymano w pogodnej, wiosennej atmosferze, która oprawia trzy podstawowe manifesty nowej kolekcji.

Pierwszy z nich -„Więcej śmiałości” - zachęca najmłodszych do poznawania świata, budowania więzi z przyjaciółmi i spełniania najodleglejszych marzeń. „Więcej swobody” podkreśla komfort i wygodę dziecięcych butów CCC, a „Więcej zabawy” zachęca do zmiany typowych nawyków i przyzwyczajeń.

Punktem wyjścia w kampanii wideo jest spotkanie stylowych mam i ich pociech. Chłopiec i dziewczynka zapoznają się, próbują nowych zabaw i tropią przygody wśród natury. Autorem sesji zdjęciowej jest twórca głównej kampanii CCC, fotograf Łukasz Ziętek.

Jednocześnie firma CCC prowadzi kampanię „Go for More. Idę po więcej”, której głównym celem jest promocja najnowszej kolekcji wiosna-lato 2018.

Komunikacja w spotach video oparta jest na trzech głównych przekazach: „więcej energii” (ma zwracać uwagę na siłę kobiety),  „więcej swobody” (pokazuje wygodę produktów marki) i „więcej nas” (wskazuje na bliskość marki szczególnie z klientem oraz partnerstwo w trosce o rodzinę.

Kampania CCC będzie prowadzona równocześnie: w Polsce, na Słowacji, w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Obejmuje działania w telewizji, kinie, prasie, internecie i mediach społecznościowych. Najważniejszym miejscem komunikacji z klientami ma być sklep, w którym zostanie zmieniony cały wystrój - od materiałów POS, poprzez lighboxy, witrynę, blendy oraz nośniki digital signage. Spoty zostały nakręcone w Kapsztadzie w RPA oraz na Mauritiusie.

Reklamy promujące obuwie dziecięce będą emitowane do połowy kwietnia, a kampania kolekcji wiosna-lato 2018 potrwa trzy miesiące.

Za kreację reklam odpowiada agencja Change Serviceplan, ich produkcją zajął się dom produkcyjny Lemon. Za produkcję reklam internetowych odpowiada OS3, a za planowanie i zakup mediów - MullenLowe MediaHub.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: CCC w nowej kampanii promuje dziecięcą kolekcję obuwia (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jednego
Przepraszam? Angielskie napisy, czyli bardziej modne? Buty, jak buty, jakości średniej, moim zdaniem. Chodzi o to, że rodzice uciekli, ale może dadzą się przekonać, bo dzieci?
8 8
odpowiedź