SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Celebryci wstawiają zdjęcia z dziadkami w ramach #seniorchallenge

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich w ramach promocji świątecznej akcji „Podaruj Wigilię” zaprosiło grono znanych osób do wzięcia udziału w #seniorchallenge. W wyzwaniu udział wzięli już Edyta Herbuś, Rafał Brzozowski, Emilia Komarnicka, Magdalena Lamparska, Mela Koteluk.

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich prowadzi w ramach akcji „Podaruj Wigilię” zbiórkę pieniędzy na tegoroczną Wigilię dla swoich podopiecznych. W tym roku, z powodu pandemii i dla bezpieczeństwa seniorów, będą one wyglądały nieco inaczej.

Wolontariusze odwiedzą starsze osoby w ich domach, przynosząc wigilijny posiłek i upominek, a następnie połączą się online z innymi, by wspólnie porozmawiać i zaśpiewać kolędy. Wszystko po to, aby Święta były radosne, ale także zdrowe i bezpieczne.

W ramach kampanii promocyjnej realizowane są działania w telewizji, radiu, prasie, Internecie oraz OOH. Głównym nośnikiem jest wzruszający spot.

W #seniorchallenge udział biorą Edyta Herbuś, Rafał Brzozowski, Emilia Komarnicka, Magdalena Lamparska, Mela Koteluk. Celebryci postanowili zwrócić uwagę na problem wykluczenia samotnych seniorów, publikując na swoim Instagramie zdjęcia z bliskimi im seniorami. Pomagają tym samym nagłośnić świąteczną kampanię Stowarzyszenia mali bracia Ubogich „Podaruj Wigilię”.

 

 

Za strategie kampanii odpowiada agencja Schulz Brand Friendly, za produkcję spotu Lemon Film,a obsługę mediową Zenith.

Dołącz do dyskusji: Celebryci wstawiają zdjęcia z dziadkami w ramach #seniorchallenge

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl