SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Centrum Nauki Kopernik w kampanii promuje ofertę dla dorosłych

Centrum Nauki Kopernik, które co roku odwiedza ponad milion gości, przygotowało kampanię „Kopernik dla dorosłych. Genialnie!”. Koncepcję  kreatywną i narracji kampanii przygotowało we własnym zakresie. Media do niej kupuje i planuje Sigma Bis.

Kampania ukazuje elementy stałej oferty, stworzone z myślą o dorosłej publiczności. Są to m.in. comiesięczne, czwartkowe „Wieczory dla dorosłych” (połączenie ciekawych tematów naukowych, warsztatów, wykładów, akcji artystycznych, muzyki i baru), wystawa „Przyszłość jest dziś” (pokazująca wpływ technologii na życie człowieka), koncerty pod gwiazdami (odbywające się pod kopułą Planetarium, na której podczas koncertu wyświetlane są wizualizacje nieba).

Kampania „Kopernik dla dorosłych. Genialnie!” będzie prowadzona przez cały rok 2023 r., w trzech odsłonach (flighty w marcu, czerwcu i październiku).

W strategii komunikacji zostaną wykorzystane kanały własne, partnerskie, outdoor, ekrany kinowe, ekrany w pociągach Kolei Mazowieckich oraz radia. Kampania pojawi się również w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie i LinkedIn oraz w serwisie Youtube. Część digitalową uzupełni display w sieci Google.

Przetarg na zakup nośników do kampanii oraz jej obsługę w kinach, Kolejach Mazowieckich i radiu wygrał dom mediowy Sigma Bis (należy do PKN Orlen i PZU).

Za realizację kampanii na nośnikach outdoorowych w Warszawie odpowiada firma Euvic Media, część grupy reklamowej Euvic Performance.

Narracja i strategia komunikacji, na której oparto kampanię, powstała w całości in house w Centrum Nauki Kopernik. Za koncepcję kreatywną i identyfikację wizualną odpowiada Michał Romański, head of creation w Dziale Promocji i Komunikacji.

 

Dołącz do dyskusji: Centrum Nauki Kopernik w kampanii promuje ofertę dla dorosłych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl