SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Certyfikat ISO dla Browaru Belgia

Browar Belgia otrzymał certyfikat ISO 9001: 2000

W lipcu lipca br. zakończył się w Browarze Belgia audyt certyfikacyjny, w wyniku którego firma otrzymała certyfikat zgodności zarządzania jakością zgodnie z normami ISO 9001: 2000.

Certyfikacją zostały objęte następujące działania firmy z zakresu:
 • projektowania nowych produktów własnych i zleconych przez klienta, ich produkcji, rozlewu, sprzedaży i dystrybucji oraz
 • produkcji produktów własnych i klienta według istniejących już receptur i zgodnie z wymaganiami klienta i własnymi a następnie ich rozlewu, dystrybucji i komercjalizacji. Audyt przeprowadziła firma Bureau Veritas Quality International (BVQI). Certyfikat jest ważny do 2006 roku.

  Browar Belgia jest częścią belgijskiej grupy Belgian Palm Brewery Group. Został założony w 1995 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 350 osób. Browar Belgia posiada ultranowoczesną fabrykę w Kielcach - Dyminach. Dzięki technologii najnowszej generacji oraz belgijskiemu know-how browar może zaoferować wysokiej jakości piwo w przystępnej cenie. W pełni zintegrowany system komputerowy kontroluje każdy z procesów produkcyjnych. Nad wszystkim czuwa laboratorium. Gwarantuje ono zarówno wykorzystanie surowców o najwyższej jakości jak i prawidłowy przebieg wszystkich procesów.
 • Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Certyfikat ISO dla Browaru Belgia

  0 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl