SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Certyfikat Wi-Fi dla Nokia 9500

Nokia 9500 Communicator uzyskuje certyfikat Wi-Fi

Firma Nokia ogłosiła, że organizacja Wi-Fi Alliance przyznała urządzeniu Nokia 9500 Communicator certyfikaty IEEE 802-11b oraz WPA (Wireless Protected Access).

Nokia 9500 Communicator to pierwsze urządzenie mobilne zarówno w sieciach komórkowych, jak i w bezprzewodowych sieciach LAN, mające te certyfikaty. Certyfikat Wi-Fi gwarantuje, że produkt spełnia wymagania kompatybilności i współdziałania określone przez standardy Wi-Fi Alliance, międzynarodowej organizacji promującej standardy bezprzewodowych sieci LAN we wszystkich segmentach rynku.
 
Nowy aparat Nokia 9500 Communicator to jedno z pierwszych na rynku urządzeń mobilnych, które wychodzą naprzeciw potrzebom działów informatycznych firm w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa. Nadaje on mobilny charakter najbardziej popularnym rozwiązaniom biurowym, dzięki czemu osoby podróżujące mają możliwość korzystania z poczty elektronicznej i organizowania informacji osobistych, przeglądania stron internetowych, aplikacji wykorzystywanych przez poszczególne piony przedsiębiorstwa, oraz możliwość tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji - mogą więc optymalnie wykorzystać czas spędzany poza firmą.

Celem firmy Nokia jest umożliwienie specjalistom efektywnej pracy w podróży oraz w biurze przez oferowanie praktycznych, ekonomicznych i łatwych w obsłudze urządzeń wyposażonych w pełny zestaw opcji łączności w zmieniających się środowiskach. Firma Nokia jest przekonana, że bezprzewodowe sieci LAN uzupełniają technologie komórkowe GSM i WCDMA, zapewniając korzyści mobilnym pracownikom i całemu przedsiębiorstwu. Firma jest zaangażowana w promowanie rozwiązań spełniających standardy, aby zapewnić współdziałanie urządzeń i sieci. 

Pełną listę funkcji i specyfikację komunikatora Nokia 9500 można znaleźć w witrynie http://www.nokia.com.pl/
 
Materiały wideo dotyczące telefonu Nokia 9500 można znaleźć w witrynie http://www.thenewsmarket.com/

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Certyfikat Wi-Fi dla Nokia 9500

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl