SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cezary Pazura jako Agent Vectry reklamuje ofertę z Netfliksem

Z początkiem września ruszyła kampania reklamowa usług Vectry, przygotowana przez Freundschaft The Digitals. Cezary Pazura już nie gra w reklamie konduktora, ale Agenta Vectry.

Główną promowaną działaniami reklamowymi usługą jest szybki Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s, ponadto TV Smart z nowoczesnym dekoderem TV Smart 4K BOX oraz oferta z dostępem do serwisu Netflix.

Wraz z nową kampanią Vectra postanowiła odświeżyć dotychczasowy format reklamowy. W miejsce konduktora, który był przewodnikiem po rozrywce, pojawili się nowi bohaterowie - przebojowy duet Agentów Vectry, który dzięki nowoczesnej technologii rozwiązuje problemy konsumentów w całej Polsce. W rolę jednego z nich wciela się znany z wcześniejszych kreacji Vectry aktor Cezary Pazura.

Cezary Pazura Agentem Vectry

W serii „Vectra prezentuje: Netflix i życie” Agenci Vectry rozwiązują życiowe problemy użytkowników. W ramach działań przygotowane zostały spoty i specjalny cykl porad do publikowania na Instagramie. Do promocji porad zaangażowani zostali również influencerzy.

Głównymi elementami kampanii telewizyjnej są dwa 30-sekundowe spoty. Równolegle emitowane będą 15-sekundowe skróty. W największych ogólnopolskich rozgłośniach i wybranych stacjach lokalnych emitowane będą spoty radiowe promujące Internet światłowodowy oraz ofertę z Netflix. W sieci emitowana będzie seria spotów poświęcona poszczególnym produktom.

Siatki wielkoformatowe w miastach, billboardy, plakaty, przystanki, autobusy, ekrany LED i LCD, trójmiejska SKM czy warszawskie metro – to tylko przykłady miejsc, w których znajdą się kreacje z super Agentami. Przygotowanych zostało także wiele nowych materiałów, które znajdą się w salonach Vectry.

- Po czterech kampaniach z konduktorem potrzebowaliśmy nowego podejścia do naszej platformy. Wzięliśmy pod uwagę nowe oferty i potrzeby po stronie produktowej, a także przyjrzeliśmy się, co według konsumentów jest najciekawsze w naszej komunikacji. Po analizie potrzeb marki i użytkownika zdecydowaliśmy się na wyjście z pociągu i pokazanie naszych usług tam, gdzie najczęściej są używane, czyli w domu. Jednocześnie zależało nam na zachowaniu humoru oraz charyzmy głównego bohatera, w którego wciela się Cezary Pazura, a który tym razem wystąpi w duecie, co doda naszej komunikacji jeszcze więcej świeżości - mówi Marta Janiszewska, senior strategy planner Freundschaft The Digitals.

Cała kampania jest autorstwa agencji Freundschaft The Digitals. Za reżyserię spotów odpowiada Mitja Okorn. Sesję zdjęciową ponownie zrealizował Radek Polak. Za całość produkcji odpowiada dom produkcyjny Videlec, a za zakup mediów dom mediowy Starcom oraz agencja Cube Group.

Dołącz do dyskusji: Cezary Pazura jako Agent Vectry reklamuje ofertę z Netfliksem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
User
Vectra, najgorsza siec 100 lat za UPC. Dotyczy to zarowno internetu jak i oferty tv.
odpowiedź
User
Valdek
drogi ten Czarek bo 4,50zł za net i 9zł za TV chcą mi abonament "zmienić" na wyższy.... bo im ciężko i trudno..... tak napisali do mnie.
odpowiedź
User
LF
Vectra powinna zainwestować w szkolenie pracowników a nie w reklamy. Firma nalicza podwójnie faktury przez błąd pracownika, po zgłoszeniu reklamacji dostałem odpowiedź, że mam płacić albo iść do sądu..
odpowiedź