SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom w Wielkanoc w TV Puls (wideo)

W poniedziałek, 18 kwietnia o godz. 17.30 TV Puls pokaże charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom. Fundusze tym razem wesprą seniorów - uchodźców z Ukrainy.

Article

Wpływy zostaną w całości przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia Seniorów w Polsce. Fundusze z tegorocznego bloku wesprą seniorów - uchodźców z Ukrainy.

- W ostatnim czasie koncentrujemy się, jako Fundacja, na pomaganiu Seniorom-Uchodźcom z Ukrainy. To osoby samotne, chore, którym w jesieni życia przyszło zmierzyć się z wielkim dramatem wojny. Jest to dla nich ogromnie bolesne doświadczenie. Angażujemy się w wiele działań pomocowych, a jednym z nich jest przekazanie wpływów z charytatywnego bloku reklamowego #TvPulsSeniorom właśnie na rzecz Seniorów z Ukrainy. Razem możemy więcej! - komentuje Erin Dąbska, pomysłodawczyni, założycielka i prezes Fundacji.

Kanały TV Puls i Puls 2 już emitują spoty promujące blok

- Jako Telewizja Puls od lat wspieramy podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem” - a w obecnych, niełatwych czasach działamy  jeszcze intensywniej. Już teraz serdecznie dziękuję wszystkim naszym Partnerom za ponowne zaangażowanie i udział w charytatywnym bloku reklamowym #TvPulsSeniorom - dodaje Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.

Charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom stacja TV Puls pokaże w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 17.30 (przed filmem „Jutro będziemy szczęśliwi”).

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,60 proc.

Dołącz do dyskusji: Charytatywny blok reklamowy #TVPulsSeniorom w Wielkanoc w TV Puls (wideo)

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jarek
Ciekawa oferta
odpowiedź
User
Mo
Ukraina dla ukrainców
odpowiedź
User
Ja
A co tam z szypą?
odpowiedź