SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Chimney Poland zmienia swój zespół i ofertę, Marcin Drabiński za Pawła Miłkowskiego

Chimney Poland z początkiem miesiąca wprowadził zmiany personalne i na nowo ułożył swój profil. Po rozstaniu z Pawłem Miłkowskim realizacją nowego modelu działalności zajmie się pełniący obowiązki dyrektora zarządzającego Marcin Drabiński.

Article

Istniejąca kilkanaście lat na rynku Chimney Poland oferuje współpracę z trzema działami - Commercial, Feature & Television oraz Content. W ciągu kilku tygodni zostanie otwarte drugie biuro firmy w centrum Warszawy.

Na czele działu Commercial stanie Maja Grudzińska, nowa osoba w spółce. Szefem działu Feature & Television została Zuzanna Hencz ze spółką związana od roku, natomiast działem Content kierować będzie Adam Dąbkowski.

Zaangażowany we wspieranie polskiego kierownictwa pozostanie CEO Grupy Chimney Michał Kalinowski.

Marcin Drabiński z Chimney Poland związany jest od ponad dekady. Przez ostatnie lata jako head of VFX & 3D wraz z zespołem Chimney Group skupiał się na projektach zagranicznych, pracując zarówno nad projektami fabularnymi jak i reklamowymi m.in. dla takich marek jak Sony, Chevrollet, Porshe, BMW, KIA, Audi.

Maja Grudzińska zaczynała swoją karierę jako kierownik produkcji seriali i programów telewizyjnych. Następnie, przez prawie cztery lata była szefem produkcji w brytyjskiej firmie Breakthru Films. Miała też okazję współpracować przy produkcji amerykańskiego reality show "The Amazing Race", dla stacji CBS. Później, jako producent, współpracowała z firmą Mojotribe i Yakumama, głównie przy projektach reklamowych. Jest współzałożycielką i dyrektor zarządzającą postprodukcyjnego studia Miło.

Zuzanna Hencz zaczynała swoją pracę jako drugi kierownik produkcji i kierownik produkcji przy długo i krótkometrażowych filmach fabularnych, później zaś rozwijając projekty wielu polskich reżyserów. Pracowała z takimi twórcami jak Tomasz Wasilewski („Płynące wieżowce”), Anna Jadowska („Wild roses”), czy Marcin Wrona („Chrzest”, „Demon”) z którym od 2014 wspólnie rozwijała jego własną spółkę Magnet Man Film, której obecnie jest wspólniczką.

Adam Dabkowski, producent i kierownik produkcji od siedmiu lat związany z branżą filmową, a od pięciu lat w produkcji filmów reklamowych. Wcześniej współpracował m.in. z Flotą Filmową, Muchas Gracias i Agencją Artgraph. Wyprodukował prawie 50 filmów reklamowych.

Dołącz do dyskusji: Chimney Poland zmienia swój zespół i ofertę, Marcin Drabiński za Pawła Miłkowskiego

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Źle się dzieje w państwie Chimney
Sami profesjonaliści na czele działów :)
odpowiedź
User
Poszło z dymem..
ciekawe że nie ogłaszają otwarcia działu produkcyjnego... może miała to być niespodzianka gdy dom produkcyjny przegra przetarg z Chimneyem :) no chyba że nazwa content ma być łagodniejsza od Chimney production house.

życzę sukcesów :)
odpowiedź
User
Zdzisław Dyrma (zasadniczo)
Zgadzam się z przedmówcami. Dla mnie najbardziej interesująca jest postać pana "super producenta" Adam D. Pan producent zapomniał wymienić w swoim CV nazwy jednej firmy, w której można powiedzieć był bo trudno stwierdzić żeby pracował. No ale po co podawać do publicznej wiadomości, że gdzieś się narobiło bydła i wiele przekrętów z finansowymi włącznie. Powodzenia Chimney !
odpowiedź