SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Chyra, Cielecka, Skiba i Buzek jako pół-zwierzęta w kampanii „Paka dla bezdomniaka” (wideo)

Fundacja Viva! wspólnie z agencją AtomClick i serwisem keko.pl rozpoczyna kampanię „Paka dla bezdomniaka” na rzecz zwierząt w schroniskach. Ambasadorami akcji są Agata Buzek, Edyta Olszówka, Maja Ostaszewska, Majka Jeżowska, Magda Cielecka, Andrzej Chyra, Jacek Poniedziałek, Krzysztof Skiba, Piotr Adamczyk i Rafał Zbieć.

Chyra, Cielecka, Skiba i Buzek jako pół-zwierzęta w kampanii „Paka dla bezdomniaka” (wideo)

Kampania „Paka dla bezdomniaka” zachęca do przekazania na rzecz schroniska dla zwierząt w Korabiewicach 5 zł. Do tej kwoty dokładają się producenci karm i artykułów dla zwierząt, tworząc paczkę żywnościową o dużo większej wartości.

W ramach akcji wykorzystywane są wizerunki jej ambasadorów - Agaty Buzek, Edyty Olszówki, Mai Ostaszewskiej, Majki Jeżowskiej, Magdy Cieleckiej, Andrzeja Chyry, Jacka Poniedziałka, Krzysztofa Skiby, Piotra Adamczyka i Rafała Zbiecia - w połączeniu ze zdjęciami zwierząt, do których trafią wspomniane paczki. Z udziałem Rafała Zbiecia przygotowano też spot internetowy.


Akcja organizowana jest przez Fundację Viva! oraz sklep internetowy keko.pl, a patronat honorowy nad nią sprawują Prezydent m.st. Warszawy oraz Business Centre Club. Natomiast partnerami medialni akcji są Ströer, TVN, Radio Eska i Onet.


Serwis internetowy i spot na potrzeby kampanii przygotowała agencja AtomClick, która też odpowiada za całościową strategię i kreację akcji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chyra, Cielecka, Skiba i Buzek jako pół-zwierzęta w kampanii „Paka dla bezdomniaka” (wideo)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
df
Kurde, ale głupota! :-D
12 23
odpowiedź
User
anka
PIękne i pomysłowe!
19 12
odpowiedź
User
Szczery
Bardzo to słabe :(
11 23
odpowiedź
User
NOJID ED EDRATOUM
Boze, jak moża było wymyślic tak prostackie hasło reklamowe. Przecież to jakiś neologizm ten BEZDOMNIAK ??? juz chyba lepsze byłoby hasło, "Zostan kolegą dla bezdomnego" jesli już
SRAKa dla bezdomiaka, noze co za prostactwo bawi się w kopiłrajterkę ????????
:-(
12 20
odpowiedź
User
note to myself
AtomClick - nie.
9 9
odpowiedź