SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ciąg dalszy nowej oferty Orange

Od 19 września dostępna jest oferta sieci Orange. Wczoraj przedstawiono kolejne szczegóły.

Orange proponuje m.in. Prezent na Start, Orange Go oraz Orange dla Firm. W dalszym ciągu powodzeniem cieszy się prepaidowy system telefonów na kartę POP.

Orange wprowadził ofertę Twój Plan w której oferuje klientom kilka tysięcy kombinacji (wybór z pięciu usług w kilku wariantach). To również szeroka oferta usług nielimitowanych zawierająca połączenia do sieci Orange oraz na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y w jednym. Stawki za połączenia na numery stacjonarne to od 35 groszy za minutę połączenia i 10 groszy za SMS-y. W ofercie Twój Plan Orange nalicza opłaty po najkorzystniejszej stawce spośród usług wybranych przez klienta od pierwszej sekundy. Poza tym daje możliwość zmiany wybranego zestawu usług bezpłatnie w każdym momencie (z wyjątkiem umów promocyjnych).

Oferta MIX oferuje pakiet Doładuj MIX - zasilenie konta za pomocą SMS zawsze i wszędzie (także w środku nocy za granicą). Opłata w usłudze MIX wynosi od 25 zł.

Prezent na Start to pierwsza z planowanych promocji Orange wspierających wejście nowych ofert na rynek polski. Dzięki niej nowi klienci usług Twój Plan i Twój MIX otrzymują do 1200 zł na połączenie w ofercie Orange i Stacjonarne.

Orange Go to nowa oferta na kartę. Minuta połączenia w tej ofercie kosztuje 60 gr w Orange i 80 gr poza siecią Orange. SMS to 15 gr w Orange i 20 gr poza Orange. MMS to w obu przypadkach opłata w wysokości 40 gr. Istnieje również możliwość sekundowego naliczania. W zestawie Orange Go znajduje się starter 20, telefon i karty zdrapki. Orange Go można nabyć m.in. w salonach firmowych Orange, kioskach, na stacjach benzynowych, komisach, hipermarketach, sklepach RTV/AGD oraz w E-shopie Orange.

W dalszym ciągu dużą popularnością cieszy się prepaidowa oferta na kartę POP. W tym przypadku stawka jest płaska - 80 gr za minutę połączenia z każdą siecią telefoniczną, 20 gr za SMS do każdej sieci oraz sekundowe naliczanie. Oferta POP dysponuje tanimi 1-groszowymi SMS-ami w pakiecie Masz Gadane.

Orange dla Firm to pięć elastycznych planów taryfowych Firma, trzy plany taryfowe Firma Mix, Pakiet E-mail dla Firm, Business Everywhere (dostęp do Internetu lub zasobów firmowych przez laptop z kartą PC), Black Berry (stały dostęp do firmowej poczty elektronicznej z użyciem specjalnych terminali) oraz Orange Business Services dla największych firm.

Orange Menu to najlepsze aparaty telefoniczne z oferty dostawców specjalnie dostosowane przez Orange dla klientów. W tej chwili dostępne są: Philips 362, Sagem MYX6-2, Samsung 2300, Sony Ericsson K600i, Sony Ericsson GC89. Do końca bieżącego roku Orange planuje wprowadzenie 12 kolejnych produktów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ciąg dalszy nowej oferty Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl