SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cięcia w NC+: odchodzą szefowie kanałów tematycznych

Spółka NC+, powstała z połączenia Canal+ Cyfrowego i ITI Neovision, tworzy nową strukturę, która zarządzać będzie połączoną platformą. W ramach zmian z firmy odchodzą wieloletni managerowie - szefowie stacji tematycznych Canal+.

Article

Z NC+ za porozumieniem stron rozstaje się Beata Ryczkowska, dyrektor pionu programowego Canal+ Cyfrowego, która z firmą związana była od 1996 roku (w ub.r. znikła już z zarządu Canal+). Poza tym na pewno zdecydowano o rozstaniu z szefową kanału Planete+ Joanną Pogorzelską oraz dyrektor Kuchni+ i Domo+ Małgorzatą Seck. - Tak, to prawda - mówi nam Seck, ale sprawy nie komentuje. Pogorzelska z Canal+ związana była od 1995 roku, a Seck - od 1998 roku. Z naszych informacji wynika, że prawdopodobnie to nie koniec cięć w NC+, bowiem nowa struktura się cały czas kształtuje.

Za program w zarządzie NC+ odpowiada Christian Anting, wiceprezes ds. programowych i produktu (wcześniej wiceprezes ITI Neovision, nadawcy platformy n). Prezesem NC+ jest Julian Verley (reprezentuje TVN, ale dotąd pracował we francuskim Canal+), wiceprezesem ds. biznesowych, komunikacji i marki - Beata Mońka (wcześniej prezes Canal+), wiceprezesem ds. finansowych Nicolas Dandoy (dyrektor finansowy Canal+), a wiceprezesem ds. sprzedaży i logistyki - Artur Przybysz (wiceprezes ITI Neovision).

Spółka NC+ powstała 1 grudnia ub.r. (więcej na ten temat), a połączona platforma pod marką NC+ ma zaprezentować swoją ofertę wiosną br. Informację o zmianach podał jako pierwszy Press.

  • Więcej informacji:
  • NC+

Dołącz do dyskusji: Cięcia w NC+: odchodzą szefowie kanałów tematycznych

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kadrowy
Może w końcu zaczną lepiej płacić zwykłym dziennikarzom, bo to od nich zależy, czy media są opłacalne, czy nie.
14 16
odpowiedź
User
INFO
Zmiana umów da wszystkim okazję do oddania dekodera i podziękowania za usługę bezpłatnie.
16 13
odpowiedź
User
pablizio
obleśne logo
19 14
odpowiedź