SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Cinkciarz.pl wprowadza międzynarodową markę Conotoxia (wideo)

Grupa kapitałowa Cinkciarz.pl, z myślą o klientach poza Polską, wprowadza na rynek markę Conotoxia. Wkrótce będą oni mogli korzystać z dedykowanej dla nich domeny Conotoxia.com.

Article

Cinkciarz.pl i Conotoxia umożliwiają korzystanie z tych samych usług: wymiany walut i przekazów pieniężnych, a wkrótce również płatności. Marki funkcjonują równolegle względem siebie, posługując się zastrzeżonym znakiem graficznym "euro i dolara". Logo, kolorystyka i układ graficzny pozostają identyczne.

Angielska wersja językowa serwisu, znajdująca się dotychczas pod adresem cinkciarz.pl/eng, będzie dostępna na stronie conotoxia.com. W sytuacji, kiedy klient serwisu Cinkciarz.pl dokona zmiany z języka polskiego na angielski, nastąpi automatyczne przekierowanie do domeny Conotoxia.com.

Dla klientów posługujących się językiem polskim, dostęp do usług w ramach serwisu Cinkciarz.pl pozostanie bez zmian. Docelowo, klient serwisu będzie wybierał nie tylko wersję językową serwisu, ale również wskazywał kraj, na terytorium którego będzie korzystał z usług.

Kampania marketingowa związana z promocją marki Conotoxia zostanie zainaugurowana podczas turnieju Mistrzostw Europy UEFA Euro U21.

W skład grupy kapitałowej Cinkciarz.pl wchodzą m.in. podmioty świadczące różnego rodzaju usługi finansowe, dostępne także w jurysdykcjach innych niż polska. Aktualnie na rynku wymiany walut operuje firma Cinkciarz.pl, a usługi przekazów pieniężnych świadczy Conotoxia, posiadająca licencję instytucji płatniczej. Oba podmioty są związane umową agencyjną. Równocześnie na całym terytorium USA trwa procesowanie wniosków licencyjnych, pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych dla obywateli USA przez spółkę Conotoxia. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług we wszystkich amerykańskich stanach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cinkciarz.pl wprowadza międzynarodową markę Conotoxia (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl