SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rafał Droździak za Mirosława Caputę szefem marketingu i komunikacji w Circle K Polska

Rafał Droździak awansował w Circle K Polska (poprzednio Statoil Polska) na stanowisko dyrektora ds. marketingu i komunikacji. Zastąpił na nim Mirosława Caputę, który przejął w firmie funkcję dyrektora ds. sprzedaży i działalności operacyjnej.

Rafał Droździak Article

Droździak jest związany z firmą od 11 lat. Poprzednio pełnił funkcję starszego kierownika ds. produktów paliwowych, odpowiadając za opracowywanie strategii marketingowych, kampanii promocyjnych oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów, np. paliwa miles czy milesPLUS.

Wcześniej pracował m.in. w Bayer HealthCare i Colgate-Palmolive. Z branżą marketingu i komunikacji jest związany od 17 lat, ukończył studia z marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

- Przejmuję obowiązki dyrektora marketingu i komunikacji w momencie, w którym już ponad połowa naszych stacji funkcjonuje w Polsce pod nową nazwą. Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat - opisuje Rafał Droździak.

Rebranding stacji Statoil na Circle K zaczął się w maju br. - Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić - zapowiada Droździak.

Poprzednio dyrektorem ds. marketingu i komunikacji w Circle K Polska był Mirosław Caputa. Obecnie objął w firmie funkcję dyrektora ds. sprzedaży i działalności operacyjnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rafał Droździak za Mirosława Caputę szefem marketingu i komunikacji w Circle K Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jo
O matko co za ważne wieści :-) teraz wszystkie giełdy w górę albo w dół.
8 8
odpowiedź