SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Citi Handlowy uruchomił wirtualny oddział

Citi Handlowy zaprasza do wirtualnego oddziału swojego banku, dostępnego pod adresem wirtualnyoddzial.pl.

Każdy z odwiedzających to miejsce ma możliwość zapoznania się z ofertą produktów banku oraz zadania pytań doradcy bez wychodzenia z domu. Podczas wizyty w wirtualnym oddziale można też zamówić wybrany produkt – od konta, przez karty kredytowe po wybrane polisy.

Dla osób, które za pośrednictwem wirtualnego oddziału zdecydują się założyć konto, oferowana jest opieka stałego opiekuna w dalszych kontaktach z bankiem, co do tej pory było dostępne tylko dla klientów Citi Gold. Wśród listy profitów dla odwiedzających wirtualnyoddzial.pl Citi Handlowy wymienia także zwolnienie z opłaty rocznej na okres jednego roku, jeżeli wniosek o kartę kredytową zostanie złożony za pośrednictwem strony internetowej.

Gości wirtualnego oddziału powita asystent, który po zapoznaniu się z oczekiwaniami klientów skieruje ich do odpowiedniego doradcy bankowego. Ten odpowie na pytania dotyczące dostępnych w ofercie banku kont, kart kredytowych, lokat, pożyczek gotówkowych, wybranych ubezpieczeń i polis. Gdy klient wyrazi zainteresowanie konkretnym produktem i wypełni formularz kontaktowy, skontaktuje się z nim telefonicznie doradca aby sfinalizować proces.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Citi Handlowy uruchomił wirtualny oddział

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl