SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w „Claudii”: nowe rubryki i szata graficzna, większa objętość

Magazyn „Claudia” (Burda Media Polska) od 14 kwietnia jest dostępny w nowej odsłonie: ma więcej stron, nowe rubryki oraz nową szatę graficzną. – „Claudia” się zmienia. Miesięcznik odpowiada na zmieniającą się rzeczywistość i potrzeby kobiet. Odświeżone wydanie Claudii zyskało więcej stron, nowe rubryki oraz nowoczesną, bardziej przejrzystą i elegancką szatę graficzną - komentuje Agnieszka Wierzbicka, redaktor naczelna pisma.

okładka "Claudii"/ fot. materiały prasowe Article

Tytuł po zmianach został podzielone na nowe, wyraźnie oddzielone sekcje: „Moda” – w której znajdą się sesje oraz najnowsze trendy, „Sztuka życia” – o psychologii, samorozwoju, karierze, mindfulness; „Kultura” – dział o nowościach w świecie filmu, muzyki, teatru; „Uroda” – o trendach w pielęgnacji; „Mój dom” – redakcja sprawdzi w nim gadżety, sprzęty i nowe produkty; „Zdrowie” – dział z poradami, jak zadbać o zdrowie, a także „Podróże” – na temat możliwości spędzania czasu w Polsce. Szczególnie istotny ma być dział „Sztuka Życia”, w którym znajdą się teksty, które pomogą odpowiedzieć na pytania, jak radzić sobie w obecnie szybko zmieniającym się świecie.

W magazynie pojawi się także reportaż, który będzie odpowiadał na aktualny temat dotyczący kobiet i więcej wywiadów.

Nowi felietoniści

Z „Claudią” rozpoczęli współpracę również nowi felietoniści: pisarz Wojciech Chmielarz i coach Joanna Chmura.

Magazyn kontynuuje akcję „Metamorfozy czytelniczek”, a w majowym numerze pojawi się przemiana jednej z czytelniczek.  

Zmiany w „Claudii” zostały wprowadzone na bazie badań agencji SW Research, zaakceptować je miały zarówno stałe czytelniczki, jak i te, które kupują pisma luksusowe. Tytuł oceniano na 9 na 10 z możliwych punktów. W cenie badanych najmocniejszą stroną magazynu ma być „przyjemność czytania”.

Kampanię promocyjną wspierają: kampania radiowa w Radiu Zet, działania w tytułach i serwisach Burdy, promocja w punktach sprzedaży oraz działania niestandardowe: „Tydzień z Claudią” (seria transmisji wideo w social mediach magazynu i w serwisie claudia.pl, konkursy) oraz projekt influencerski „Ambasadorka Claudii”.

Wydanie pojawi się w dwóch wersjach: jako samodzielny magazyn w cenie 4,49 zł oraz w wersji z kosmetykiem (jednym z pięciu do wyboru) - w cenie 9,99 zł. „Claudia” będzie dostępna w sprzedaży od 14 kwietnia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w „Claudii”: nowe rubryki i szata graficzna, większa objętość

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
td.
Interesujący podział tematyczny pisma na Kulturę, Modę Urodę, Podróże... Warto tez zwrócić uwagę na ciekawe nazwiska o okładce. Rosati czy Bonda jak nic przyciągną czytelniczki. Brawo!
Wspaniale, że badania przeprowadzono na czytelniczkach pism luksusowych.
5 9
odpowiedź
User
czytelniczka
Rosati jako autorytet? XD
4 0
odpowiedź
User
jasne
badania prowadzone na zatrważającej liczbie czytelniczek - chyba ze 30 ich było w sumie, a podział tematyczny taki sam jak wszędzie.

Interesujący podział tematyczny pisma na Kulturę, Modę Urodę, Podróże... Warto tez zwrócić uwagę na ciekawe nazwiska o okładce. Rosati czy Bonda jak nic przyciągną czytelniczki. Brawo!
Wspaniale, że badania przeprowadzono na czytelniczkach pism luksusowych.
2 0
odpowiedź