SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Clive Alberts za Hidetaka Yabe prezesem Verbatim w regionie EUMEA

Clive Alberts został mianowany prezesem działającej w branży nośników i przechowywania danych firmy Verbatim (Mitsubishi Chemical Group) w regionie EUMEA. Z funkcji tej ustępuje Hidetaka Yabe.

Clive Alberts Article

Clive Alberts ma 45 lat. Pracował wcześniej w firmie Freecom (2001–2010), gdzie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży na region DACH i CEE (obejmujący Niemcy, Austrię i Szwajcarię oraz Europę Środkową i Wschodnią). Firma ta została w 2010 r. przejęta przez koncern Mitsubishi Chemical Media i w wyniku fuzji stała się częścią firmy Verbatim, w związku z czym Alberts podjął się podobnej roli w ramach powiększonej spółki-córki Verbatim EUMEA. W 2013 r. przyjął dodatkowe obowiązki dyrektora generalnego i pełnomocnika Verbatim Europe Central, w 2016 r. objął stanowisko dyrektora sprzedaży Verbatim EUMEA, a teraz został mianowany prezesem firmy.

-Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera w naszej flagowej kategorii nośników optycznych, jednak planujemy poszerzyć ofertę o m.in. takie produkty jak dyski twarde i SSD oraz karty pamięci i przenośne pamięci USB. Co więcej, działania naszej firmy zostaną ukierunkowane na rozwój produktów oferujących bezpieczne szyfrowanie danych, wysokiej jakości akcesoriów komputerowych oraz wysoko wydajnych dysków tradycyjnych i SSD dostępnych pod marką Freecom. Planujemy także rozwój i sprzedaż technologii opracowywanych przez nasz macierzysty koncern Mitsubishi Chemical, a związanych m.in. z drukiem 3D. W najbliższych latach spodziewamy się obserwować dynamiczny rozwój naszej firmy w tych kategoriach - powiedział Alberts.

Hidetaka Yabe, ustępujący z funkcji prezesa Verbatim w regionie EUMEA, wróci do Tokio, gdzie obejmie stanowisko dyrektora generalnego działu marketingu korporacyjnego w Mitsubishi Chemical Corp.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Clive Alberts za Hidetaka Yabe prezesem Verbatim w regionie EUMEA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl