SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cohn & Wolfe pracuje dla EOS KSI Polska

Do grona klientów agencji Cohn & Wolfe dołączył EOS KSI Polska – spółka należąca do Grupy EOS, jednej z największych międzynarodowych firm zarządzających wierzytelnościami.

 Agencja, wybrana na podstawie konkursu ofert, będzie odpowiedzialna za opracowanie strategii komunikacji korporacyjnej, komunikację B2B, B2C oraz CSR, w tym zbudowanie wizerunku marki. Działania dla nowego klienta są realizowane przez zespół, którym kieruje Izabela Wejcht, dyrektorka Cohn & Wolfe Poland.

Zobacz: Cohn & Wolfe pracuje dla Maserati

- Reprezentujemy bardzo wymagającą branżę, w której liczy się zarówno strategiczne myślenie jak i ekspertyza sektorowa. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Cohn & Wolfe, ponieważ zespół agencji zaprezentował dobre rozumienie naszej branży oraz kreatywne podejście do wyzwań, z jakimi się mierzymy. Przed naszą firmą intensywny rok pełen zmian, dlatego postawiliśmy na wsparcie doświadczonego partnera. - powiedziała Żaneta Idziak, ekspertka w zespole marketingu EOS KSI Polska.

Zobacz: Cohn & Wolfe dla europejskiej inicjatywy przeciwdziałającej zmianom klimatycznym

- Branża zarządzania wierzytelnościami jest wyjątkowo wymagająca i wrażliwa na kwestie etyczne. Odpowiedzialna komunikacja z interesariuszami stanowi tutaj bardzo ważny element. Tym bardziej cieszę się, że EOS KSI Polska powierzyła nam tak odpowiedzialne zadanie. - tłumaczy Michał Olbrychowski, head of Cohn & Wolfe Poland.

EOS KSI  Polska jest obecna na polskim rynku zarządzania wierzytelnościami od 1998 roku. Spółka specjalizuje się w windykacji na zlecenie, zakupie należności oraz w outsourcingu procesów biznesowych. Jest częścią międzynarodowej grupy EOS Group.

Dołącz do dyskusji: Cohn & Wolfe pracuje dla EOS KSI Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl