SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ComArch uruchomił nowy portal korporacyjny

ComArch S.A., przy współpracy z agencją interaktywną Conecto, zbudował portal, który funkcjonuje w oparciu o najnowsze rozwiązanie zarządzania treścią CMS. Nowy serwis korporacyjny ComArch wyposażony jest w szereg mechanizmów interaktywnych obsługujących potencjalnych klientów, inwestorów i dziennikarzy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim przejrzyste pozycjonowanie portfolio rozwiązań informatycznych ComArch i nowoczesny design.

W zrealizowanym projekcie ComArch dostarczył strategię i koncepcję marketingową oraz wdrożył system zarządzania treścią CMS, natomiast Conecto odpowiedzialna była za kreację i wizualizację portalu. Nowy serwis korporacyjny ComArch nawiązuje do dotychczasowego wizerunku spółki, przy jednoczesnym usprawnieniu komunikacji zewnętrznej dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi zarządzania ofertą handlową, a także dedykowanym sekcjom dla partnerów, inwestorów, klientów i mediów. Portal korporacyjny ComArch został zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązanie z zarządzania treścią MS Content Management System 2002 (CMS). Aktualizacja i dodawanie nowych treści wszystkich sekcji Portalu realizowane jest z poziomu przeglądarki internetowej a osoby odpowiedzialne za treść mogą publikować informację w sposób zdalny z dowolnego miejsca na ziemi "podłączonego" do Internetu. System CMS wyposażony jest w zaawansowany mechanizm "workflow" pozwalający na sprawną organizację przepływu pracy nad powstającymi dokumentami.

Celem budowy nowego portalu korporacyjnego ComArch było wsparcie sprzedaży i zbudowanie wizerunku grupy poprzez jednorodną i spójną prezentację struktury organizacji, marki i oferty." - mówi Michał Rozłucki - kierownik projektu i koordynator ds. WebMarketing ComArch S.A.

Serwis Internetowy ComArch otrzymał klasyczną i przejrzystą formę kreującą wizerunek korporacji.

"Projektując serwis szczególnie dużo uwagi zwróciliśmy na to, by nowy internetowy wizerunek ComArchu odpowiadał międzynarodowym standardom nowoczesnej komunikacji - mówi Bartek Rogalewicz, dyrektor kreatywny Conecto. - Podstawą designu stało się stworzenie czytelnej, rozpoznawalnej kreacji, zapewniającej skuteczną globalną identyfikację firmy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ComArch uruchomił nowy portal korporacyjny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl