SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Concept Publishing Polska z nowymi managerami

Agencja custom publishingu Concept Publishing Polska utworzyła dwa nowe stanowiska w swojej strukturze: dyrektora wydawniczego oraz dyrektora działu obsługi klienta.

Dyrektorem wydawniczym CCP została Marzena Mróz, która odpowiedzialna będzie za całościową realizację projektów od strony wykonawczej i koncepcyjnej, dbać ma również za rozwój elementów marketingowych. Podlegać jej będą szefowie projektów, dyrektor artystyczny oraz traffic manager. Mróz przejęła część kompetencji od Małgorzaty Pietkiewicz, która pracowała jako szef redakcji. Stanowisko to zostało zlikwidowane, a Pietkiewicz rozstała się z firmą.

Małgorzata Mróz jest założycielką, współwłaścicielką i redaktor naczelną wydawnictwa książkowego Jeden Świat, a wcześniej pracowała jako naczelna wydawnictwa edukacyjnego REA oraz grupy junior presse w Edipresse Polska (była też jej dyrektorem). Jest autorką czterech książek, kilku wystaw fotograficznych, wykłada też reklamę w mediach w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Z kolei funkcję dyrektora działu obsługi klienta CCP, odpowiedzialnego za koordynację pracy oraz rozwój zespołu accountów, objęła Magdalena Supińska. - Stanowisko to powstało, ponieważ nasi klienci w coraz większym stopniu oczekują obsługi serwisowej i marketingowej - informuje nas Łukasz Skalski, członek zarządu CCP.

Supińska przez ostatni rok pełniła funkcję client service directora w agencji Kolman Advertising, a wcześniej przez sześć lat związana była z Grupą Euro RSCG.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Concept Publishing Polska z nowymi managerami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl