SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ConTrust Communication obsłuży projekt "Trzeźwo myślę" Carlsberg Polska

Agencja ConTrust Communication w wyniku wygranego przetargu odpowiada za koncepcję i realizację czwartej edycji kampanii edukacyjnej "Trzeźwo Myślę", promującej odpowiedzialną konsumpcję alkoholu.

Article

Zaangażowanie agencji obejmuje opracowanie koncepcji, rekomendację ambasadorów oraz narzędzi zwiększających zasięg kampanii, współpracę z ekspertami oraz komunikację w mediach i wybranych kanałach własnych Carlsberg Polska.

W ramach tegorocznej edycji kampanii zaplanowano m.in. konkurs dla konsumentów w mediach społecznościowych, cykl materiałów poradnikowych z udziałem ambasadorów w regionalnych serwisach informacyjnych i serwisach tematycznych Grupy Polska Press. Projekt zakłada także serię audycji w radiu internetowym poświęconych zdroworozsądkowemu trzeźwemu myśleniu w odniesieniu zarówno do konsumpcji alkoholu, jak i podejścia do życia oraz brania odpowiedzialności za siebie i innych.

Współpraca ma charakter projektowy i jest wynikiem przetargu.

W ubiegłym roku w kampanii "Trzeźwo myślę" udział wzięli raper Vienio, drifterka Karolina Pilarczyk oraz trenerka fitness Kasia Bigos.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ConTrust Communication obsłuży projekt "Trzeźwo myślę" Carlsberg Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl