SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Coraz silniejsze IAB Polska

Z początkiem 2004 r. do IAB Polska dołączyły kolejne podmioty rynku interaktywnego

Do grona członków wspierających stowarzyszenia dołączył polski oddział międzynarodowego wydawnictwa International Data Group. W Polsce IDG jest wydawcą szeregu tytułów prasowych, ściśle związanych z rynkiem teleinformatycznym i internetowym, m.in. tygodnika Computerworld. IDG należy także do grona największych w Polsce wydawców internetowych.

IAB na świecie odgrywa ważną rolę w promowaniu standardów dotyczących rozwiązań marketingowych w internecie. - mówi Dariusz Sokołowski, szef sprzedaży online w IDG - Cieszymy się, że organizacja ta działa ostatnio coraz bardziej dynamicznie. Dziękujemy zarządowi IAB za przyjęcie nas w poczet nowych członków i mamy nadzieję, że wniesione przez nas do tej organizacji długoletnie doświadczenie w biznesie internetowym przyda się w jeszcze lepszym wykorzystaniu tego znakomitego medium

W lutym do IAB dołączyły także: agencja interaktywna Connecto z Poznania, dostawca technologii mobilnych, firma EL2 oraz dostawca specjalistycznych usług i narzędzi dla public relations w Internecie, firma netPR.

Nowy rok przyniósł też zmiany organizacyjne w stowarzyszeniu. W ramach Departamentu Marketingu zostało utworzone Biuro Reklamy IAB. W jego skład weszli:

- Jacek Makowski, Onet.pl
- Jacek Tryzno, Wirtualna Polska
- Jacek Pasławski, Interia.pl
- Robert Hałacz, Gazeta.pl
- Marek Rusiecki, Ad.net
- Artur Dziubiński, ARBOmedia
- Adam Dyba, IDMnet
- Michał Brański, O2.pl

Biuro reklamy będzie zajmować się regulacjami obejmującymi rynek reklamy online w Polsce. Pierwsze posiedzenie Biura Reklamy IAB zostało wyznaczone na 17 lutego.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Coraz silniejsze IAB Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl