SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Creative triumfuje na EHA 2024 z podwójnymi wyróżnieniami za innowacyjne produkty

Poczuj i usłysz to, czego wcześniej nie mogłeś słyszeć, dzięki najnowszym zestawom słuchawkowym, w których magia technologii Super X-Fi rozwija się za jednym dotknięciem, ożywiając każdy dźwięk.

Creative Labs. z dumą ogłasza swoje najnowsze osiągnięcia, które zostały docenione na prestiżowym European Hardware Awards (EHA) 2024. Zarówno Creative Aurvana Ace 2, jak i Creative Pebble X Plus zdobyły najwyższe wyróżnienia, umacniając pozycję marki jako lidera w branży technologicznej.

European Hardware Awards (EHA) 2024

Nagrody EHA są uważane za szczytowe osiągnięcie w europejskim krajobrazie technologicznym, łącząc ponad 100 najbardziej szanowanych dziennikarzy z wiodących portali z branży technologicznej, aby uhonorować najlepsze innowacje sprzętowe roku. Nagrody przyznawane są już od dziesięciu lat w celu wyróżnienia sprzętu, który wyróżnia się technologicznie. Stowarzyszenie EHA czerpie inspirację i wiedzę od redaktorów czołowych publikacji technologicznych z całej Europy, w tym Hardwareluxx (Niemcy), Geeknetic (Hiszpania), KitGuru (Wielka Brytania), Cowcotland (Francja), IO-Tech (kraje nordyckie), Hardware Upgrade (Włochy), Technology Insider (Holandia), Lab 501 (Rumunia) i nasze rodzime PurePC (Polska). Wszyscy razem mogą zapewnić, że nagrody odzwierciedlają kompleksowy obraz najlepszych produktów na rynku.

Nagroda za Najlepsze Słuchawki

Creative Aurvana Ace 2 zdobyły nagrodę dla najlepszych słuchawek, co jest świadectwem ich doskonałej jakości dźwięku i innowacyjnego designu. Napędzane technologią xMEMS, Aurvana Ace 2, uwalniają pełny potencjał realistycznego dźwięku i najnowszej technologii. Słuchawki oferują doskonałą jakość dźwięku i precyzję, która wzbogacona jest przez Snapdragon Sound z technologią Qualcomm aptX Lossless i Qualcomm Adaptive Active Noise Cancellation. Oprócz najnowszych nowinek technologicznych są pięknie uzupełnione estetycznie przyjemnym, przezroczystym, kompaktowym etui ładującym, idealnie łączącym wydajność i styl.

Nagroda za Najlepsze Głośniki

W kategorii najlepszych głośników, Creative Pebble X Plus wyróżniły się wyjątkową klarownością dźwięku, kompaktowym designem i wysoką wydajnością audio. Zestaw głośnikowy wyróżnia się imponującą mocą RMS do 30W i szczytową mocą do 60W, zarówno w konfiguracjach 2.0, jak i 2.1. Głośniki gwarantują niezrównane wrażenia podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania. Oprócz swoich możliwości audio, Pebble X Plus posiadają konfigurowalne oświetlenie RGB, pozwalając użytkownikom na stworzenie wyjątkowego pokazu świetlnego pasującego do każdego nastroju. Z trybami zarówno przewodowymi, jak i bezprzewodowymi, te głośniki są doskonałym wyborem dla osób szukających uzupełnienia na wysokim poziomie dla swojego biurka.

Creative Labs.

„Jesteśmy podekscytowani i głęboko zaszczyceni otrzymaniem tych prestiżowych nagród od European Hardware Association,” powiedział Song Siow Hui, CEO Creative. „Uznanie dla Creative Aurvana Ace2 i Creative Pebble X Plus podkreśla nasze zaangażowanie w innowacje, jakość i dostarczanie wyjątkowych produktów naszym klientom. To osiągnięcie jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia całego naszego zespołu.”

Więcej informacji o naszych nagradzanych produktach można znaleźć na stronie internetowej Creative.com.