SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Creative PR dla "Spotkania"

Poznańska agencja Creative PR podpisała umowę z Pracownią Pscyhologiczną "Spotkanie"

Umowa została zawarta na okres 6 miesięcy i obejmuje działania media relations oraz organizację eventów.

Pracownia Psychologiczna "Spotkanie" powstała w 2001 roku jako odpowiedź na pojawiającą się potrzebę kursów psychologicznych, mających na celu rozwój osobisty oraz lepsze poznanie siebie. Warsztaty i treningi są adresowane do młodzieży i osób dorosłych.

Najnowszymi warsztatami Pracowni są zajęcia dla rodziców "Mądry rodzic, mądre dziecko". Warsztaty te przeznaczone są dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego na temat swojego dziecka i siebie w roli rodzica, rozwijać psychologiczne kompetencje przydatne w kontakcie z dzieckiem, a także świadomie przeżywać swoje rodzicielstwo - mówi dr Martyna Goryniak psycholog, terapeuta i trener Pracowni "Spotkanie".

Pracownia Psychologiczna "Spotkanie" to także dynamiczna firma szkoleniowa, która kieruje swoją ofertę do firm. Trenerzy "Spotkania" prowadzili programy szkoleniowe m.in. dla firm: GlaxoSmithKline, Beiersdorf-Lechia, Junkers, Economy, Bim's Plus, Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Akademia Medyczna w Poznaniu, sieć salonów Sephora Polska i inne.

Creative PR przygotowuje dla "Spotkania" event "Każdy jest Artystą - Spotkanie Ludzi Twórczych". Są to warsztaty kreatywności otwarte dla wszystkich gimnazjalistów i licealistów. "Od początku istnienia Pracowni dbamy o wysoki poziom pracy psychologów. Na co dzień realizujemy to poprzez własne szkolenia i superwizje.
W tym dniu chcemy także podkreślić to założenie przez specjalny punkt informacji psychologicznej, który będzie działał podczas warsztatów - mówi Katarzyna Balcerkiewicz Dyrektor Pracowni. Każdy będzie mógł uzyskać wstępne informacje, do kogo zwrócić się ze swoim problemem lub pytaniem". Happening odbędzie się 28 sierpnia w Poznaniu. Organizatorzy nie wykluczają organizacji eventów w innych miastach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Creative PR dla "Spotkania"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl