SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Creative Strategy Lion i Entertainment Lion for Sport nowymi nagrodami na Cannes Lions Festival

Firma Ascential, organizator międzynarodowego festiwalu kreatywności Cannes Lions wprowadza od 2019 roku dwie nowe nagrody: Creative Strategy Lion i Entertainment Lion for Sport. Likwiduje natomiast kategorię Product Design Lions.

Article

Organizatorzy Cannes Lions Festival zdecydowali się wprowadzić od przyszłego roku dwie nowe kategorie nagród, a jedną z dotychczasowych zlikwidować.

Nowa kategoria Creative Strategy Lion będzie skierowana do strategów. Ma odzwierciedlać, jak planowanie strategiczne może na nowo definiować markę, odkrywać jej działanie i wpływać na konsumentów. Z kolei nagrodą Entertainment Lion for Sport będzie przyznawana za najlepsze kampanie skoncentrowane wokół marek sportowych.

Od 2019 roku na Cannes Lions Festival nie będzie już przyznawana nagroda w kategorii Product Design Lions. Zostanie włączona do dwóch innych kategorii: Design Lions i Innovation Lions.

- Oba te Lwy reprezentują zmieniający się krajobraz przemysłu reklamowego i teraz jest odpowiedni czas, aby rozpoznać te dyscypliny na festiwalu. Wraz z coraz szerszym ekosystemem kreatywnej komunikacji, Creative Strategy Lion zdefiniuje znaczenie strategii w wizji kreatywnej, podczas gdy Entertainment Lion for Sport da wiarę szerokiemu zakresowi treści i komunikacji otaczającej wyjątkowy globalny rynek sportu - powiedział Simon Cook z Ascential.

 

Dołącz do dyskusji: Creative Strategy Lion i Entertainment Lion for Sport nowymi nagrodami na Cannes Lions Festival

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl