SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Crowley przeprowadził transmisje z Ukrainy

Crowley Data Poland przeprowadził bezpośrednią transmisję internetową z Kijowa, umożliwiając tym samym byłemu premierowi Jerzemu Buzkowi odebranie nagrody "Śląskie Szmaragdy"

Jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez luterańską diecezję katowicką wręczane za szczególne osiągnięcia w dziedzinie ekumenizmu, tolerancji, pojednania między narodami i integracji europejskiej. Jerzy Buzek przebywa obecnie na Ukrainie jako obserwator tamtejszych wyborów prezydenckich z ramienia Parlamentu Europejskiego.

Nagroda "Śląski Szmaragd" jest dla mnie niezwykłym wyróżnieniem i zaszczytem. Ogromnie się cieszę, że dzięki firmie Crowley, mogłem wziąć bezpośrednio udział w tej niecodziennej dla mnie uroczystości. Profesjonalizm, doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług to cechy, jakimi wykazali się przedstawiciele firmy Crowley przy realizacji całego przedsięwzięcia - komentuje były premier, Jerzy Buzek.

Za pośrednictwem zainstalowanego przez Crowley Data Poland łącza transmisji danych premier Buzek mógł na żywo uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród i podziękować za otrzymane wyróżnienie. Bezpośrednie połączenie z Kijowem odbyło się podczas nabożeństwa z okazji Święta Reformacji w katowickim kościele ewangelickim. Pamiątkową statuetkę w imieniu premiera odebrała jego siostra, p. Helena Buzek-Macha. "Śląskie Szmaragdy" wręczał ks. bp Tadeusz Szurman, a laureatem nagrody został także ks. abp Damian Zimoń z Kościoła Rzymskokatolickiego - arcybiskup metropolita katowicki.

"Zastosowane przez nas łącze pozwoliło premierowi Jerzemu Buzkowi bezpośrednio przekazać swoje podziękowania dla luterańskiej diecezji katowickiej bez konieczności przerywania misji obserwatora wyborów na Ukrainie. Czujemy się zaszczyceni, mogąc uczestniczyć w wydarzeniu, które szerzy w Polsce idee tolerancji i współpracy między różnymi religiami i narodowościami" - mówi Katarzyna Konarska-Wąż,  Dyrektor Regionu Południe w Crowley Data Poland.

Crowley Data Poland posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów na zlecenie instytucji publicznych m.in. dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Poczty Polskiej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego z siedzibą w Krakowie, Sądu Okręgowego w Gdańsku oraz Urzędu Miasta Warszawy. Dzięki usługom sieci Crowley (wykorzystującym Łącze Transmisji Danych z protokołem Frame Relay) połączonych zostało jedenaście oddziałów regionalnych TVP z Zakładem Głównym w Warszawie. Na terenie województwa Śląskiego operator dostarcza swe rozwiązania do instytucji publicznych w tym m. in. Narodowy Fundusz Zdrowia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Crowley przeprowadził transmisje z Ukrainy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl