SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cube Group z narzędziem e-marketingowym od Ingenious Technologies

Agencja marketingu internetowego Cube Group podjęła współpracę partnerską z firmą Ingenious Technologies. Będzie korzystała z jej rozwiązań umożliwiających m.in. analizę aktywności internautów w celu zwiększaniu efektywności działań reklamowych w sieci.

Andrzej Cudny Article

W ramach współpracy Cube Group może korzystać z technologii, która służy do tworzenia pełnego obrazu i historii zachowań użytkowników w internecie, integrując w czasie rzeczywistym wszystkie kluczowe dane w jednym miejscu z uwzględnieniem tzw. customer journey i aktywności w sieci na różnych urządzeniach. Rozwiązanie umożliwia m.in. budowanie dedykowanych modeli atrybucyjnych, co pozwala efektywniej alokować budżety w oparciu o rolę kanału czy wydawcy w doprowadzaniu do konwersji

- Nasza współpraca ma na celu wykładniczy wzrost biznesów naszych klientów, a technologia analityczna pozwoli na dużo lepsze podejmowanie decyzji o inwestycjach marketingowych. Zwłaszcza że naszym celem nie jest wyłącznie zakup mediów i ich optymalizacja, ale praca nad wszystkimi kluczowymi dla biznesu wskaźnikami marketingowymi (zwłaszcza koszt pozyskania klienta CAC i wartość życiowa LTV) poprzez personalizację komunikacji i jeszcze lepsze zarządzanie mediami na każdym etapie cyklu życia klienta - opisuje Andrzej Cudny, prezes Cube Group.

Firma podkreśla, że przewagą tego narzędzia jest kompleksowość i otwartość technologiczna, która pozwala na zestawianie zachowań i indywidualnych cech klientów zgodnie z ich aktywnością mediową.

- W branży digital marketingu inwestycje w zaawansowane technologie analityczne stają się już czymś oczywistym. Największą przeszkodą jest jednak wiedza, jak odpowiednio wykorzystać technologię, aby na siebie zarabiała i pomagała w skokowym rozwijaniu biznesu. Wybraliśmy Ingenious na strategicznego partnera technologicznego naszej agencji z powodu możliwości, dotychczas niedostępnych szeroko na rynku polskim - dodaje Andrzej Cudny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cube Group z narzędziem e-marketingowym od Ingenious Technologies

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl