SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cyfra+ odświeża ofertę pakietową

Platforma cyfrowa Cyfra+ wprowadza nowy pakiet Podstawowy, który zastąpi dotychczasowy Tematyczny.

Bez zmian pozostają pakiety Komfortowy i Prestiżowy, zamiast Startowego zaś pojawia się oferta Powitalna. Odświeżone pakiety dostępne będą dla nowych klientów od 9 marca, a dla obecnych abonentów – od maja.

Nowy pakiet Podstawowy w cenie 38 zł miesięcznie zawiera 43 kanały telewizyjne (11 ogólnopolskich, 9 informacyjnych, 15 rozrywkowych, po 2 dokumentalne, dziecięce, sportowe i filmowe, m.in. ale kino!, Hallmark, Discovery, MiniMini i Eurosport), 13 radiowych, kanały audio, serwisy interaktywne oraz dostęp do kilkuset kanałów niekodowanych w oryginalnych wersjach językowych. Do pakietu Podstawowego można dobrać opcje dodatkowe, w tym również premium (CANAL+ i HBO). Dzięki takiej konstrukcji oferty kanały premium są dostępne  w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej od 67 zł (dotychczas 76 zł).

Dotychczasową ofertę Startową zastąpi oferta Powitalna o zawężonej liście programów (27 kanałów w cenie 18 zł miesięcznie) przygotowana z myślą o osobach, które dopiero zaczynają korzystać z telewizji cyfrowej i chcą poznać jej zalety za minimalną opłatą zanim zdecydują się na docelowy pakiet. Do oferty Powitalnej można dołączyć jedną opcję dodatkową, z wyłączeniem opcji premium.

”Przy konstruowaniu nowych pakietów wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim to, aby nasi abonenci mogli elastycznie dokonywać wyboru oferty telewizyjnej, bardziej zróżnicowanej pod względem programowym i cenowym. Z prowadzonych przez nas badań wynika, że taka struktura pakietów lepiej odpowiada obecnym potrzebom nowych klientów, którzy dzięki modyfikacji zyskują m.in. szerszy dostęp do atrakcyjnych opcji premium” – powiedział Jacques Aymar de Roquefeuil, Dyrektor zarządzający CANAL+ Cyfrowy, operatora Cyfry+.

Cyfrę+ odbiera 920 tys. gospodarstw domowych w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfra+ odświeża ofertę pakietową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl