SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cyfrowy Polsat: nowe promocje w telefonii komórkowej

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe promocyjne oferty usług telefonii komórkowej. Już przy miesięcznej opłacie abonamentowej w wysokości 5 zł telefony są dostępne od 1 zł. Nowa stawka za połączenia głosowe wynosi 44 gr za minutę, a w nowej usłudze "Wymiana Minut" już za pierwszą pełną minutę odebranego połączenia użytkownik otrzyma 30 sekund do wykorzystania na rozmowy.

Cyfrowy Polsat: nowe promocje w telefonii komórkowej

Promocja "Taniej z telewizją", skierowana do abonentów platformy posiadających co najmniej pakiet Familijny, zapewnia przez 12 kolejnych miesięcy, niezależnie od długości trwania umowy, o połowę niższy od cennikowego abonament telefoniczny i bezpłatną usługę "Wymiana Minut", a dodatkowo, aparat telefoniczny już za 1 zł. Najtańszy abonament, przy umowie na rok, wyniesie zatem 5 zł i będzie zawierał pakiet 20 minut do wykorzystania na połączenia. Oferta jest dostępna także dla osób, które dopiero zdecydują się podpisać umowę na usługę telewizyjną Cyfrowego Polsatu.

Nowa usługa "Wymiana Minut" jest dostępna zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów Rodzinnej Telefonii Komórkowej. Już za pierwszą pełną minutę odebranego połączenia z każdej krajowej sieci stacjonarnej i komórkowej klient Cyfrowego Polsatu otrzyma 30 sekund do wykorzystania na rozmowy do dowolnej krajowej sieci. Po pierwszej minucie nowe środki są przyznawane co dwie sekundy: 2 sekundy odebranej rozmowy = 1 sekunda na połączenia wychodzące. "Wymiana Minut" jest dostępna w ofertach abonamentowych za 5 zł miesięcznie, a aby korzystać z niej w ofercie na kartę należy wnieść jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 5 zł.

Podstawowa stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci krajowych we wszystkich ofertach telefonicznych Cyfrowego Polsatu została obniżona do 44 groszy brutto. Nowa cena dotyczy także dotychczasowych klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat: nowe promocje w telefonii komórkowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl