SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cyfrowy Polsat: nowy pakiet, internet dla firm

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe propozycje w ramach usługi internet: pakiet danych 60 GB, możliwość skorzystania z oferty przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, promocję zapewniającą do trzech miesięcy bezpłatnego dostępu do internetu oraz modem Huawei E367.

Cyfrowy Polsat: nowy pakiet, internet dla firm

Nowy pakiet danych – 60 GB

W ramach usługi “Internet dla Każdego” pojawił się czwarty pakiet danych - pakiet 60 GB dedykowany przede wszystkim dla użytkowników spędzających w sieci wiele godzin, zwłaszcza w godzinach nocnych. Miesięczna opłata abonamentowa za nowy pakiet wynosi 99 zł. Całość dostępnych w pakiecie gigabajtów rozłożona jest na dwie pule – 10 GB przeznaczone jest na korzystanie z usługi w godzinach od 8.00 do 24.00, a pozostałe 50 GB na dalszą część doby, w późnych godzinach nocnych i wczesnych porannych (24.00 – 8.00). Pakiet 60 GB jest także dostępny dla dotychczasowych klientów oferty „Internet dla Każdego”.

3 miesiące gratis

Ruszyła również nowa promocja „Spróbuj i wybierz”, która pozwala na korzystanie z oferty Cyfrowego Polsatu bez opłat nawet przez 3 miesiące. Decydując się na jeden z dotychczasowych pakietów danych, tj. 2 GB, 12 GB lub 30 GB, użytkownik dostaje co miesiąc bezpłatnie 30 GB danych przez cały okres promocyjny. Im wyższy pakiet podstawowy, tym dłuższy gratisowy okres promocyjny. Wybierając nowy pakiet 60 GB, użytkownik w okresie promocyjnym będzie nieodpłatnie korzystał z tego właśnie pakietu. Przed upływem okresu promocyjnego klient otrzyma powiadomienie SMS o terminie jego zakończenia. W trakcie trwania umowy można dowolnie zmieniać pakiety - na niższy z umowy lub wyższy.

Internet dla przedsiębiorców

W odpowiedzi na potrzeby klientów prowadzących działalność gospodarczą, Cyfrowy Polsat wprowadził możliwość zakupu usług dostępu do internetu przez osoby prawne. Na początku będzie dla nich dostępna oferta analogiczna jak dla klienta indywidualnego – „Internet dla Każdego”.

Nowy modem Huawei E367

Portfolio urządzeń proponowanych przez Cyfrowy Polsat zostało rozbudowane o nowy modem Huawei E367. Sprzęt działa w technologii HSPA+ MIMO i pozwala na korzystanie z maksymalnych prędkości obsługiwanych przez sieć operatora, tj. do 28,8 Mb/s przy pobieraniu danych i do 5,76 Mb/s przy wysyłaniu danych. Huawei E367 współpracuje z oferowanym przez Cyfrowy Polsat routerem – Huawei D105. Zestaw urządzeń w ramach promocji „Internet dla Każdego” dostępny jest od 2 zł.

Cyfrowy Polsat na koniec ub.r. miał 25 tys. abonentów usługi dostępu do internetu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat: nowy pakiet, internet dla firm

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
beznadziejna
oferta beznadziejna, nie godna uwagi. nikt nie podaje czasu umowy - na 29 lub 36 miesiecy !!
odpowiedź
User
nick
to przedsmak tego, czego będziemy mogli doświadczyć po wprowadzeniu LTE, odpowiadając przedmówcy i zwracając uwagę na wypowiedzi tych, którzy coś mogą wiedzieć, czyli grupy testującej tę usługę, wypadałoby powiedzieć: to rewelacyjna usługa... poczytajcie sobie na przykład na blogu, który został założony po to, by testerzy mogli wymienić się opiniami jak działa LTE Polsatu - tam znajdziecie trochę bardziej merytoryczne wypowiedzi niż ta powyżej :)
odpowiedź
User
Tiff
Zaczynam nabierać przekonania, że CP za 2 lata o tej porze będzie prawdziwą potęgą w porównaniu do n czy c+. Jeśli n czy c+ do tego czasu nie wykonają znaczących ruchów w rozwoju to będą niszowymi firmami na razie jednak wykonują działania pozorne. I to jest paradoks. Nigdy nie byłem zwolennikiem CP ( z różnych powodów ) ale widzę, że to ma ogromną szansę się zmienić. Po prostu przecieram oczy ze zdumienia.
odpowiedź
User
Eriugena
Nowe propozycje to znak, że CP się w internecie zadomowił na dobre. No ale jak już pojawi się ta technologia LTE, to w zasadzie każdy będdzie chciał mieć ich net.
odpowiedź
User
Ortodox
Czyli trzeba odliczać do lipca bo wtedy ma na dobre ruszyć LTE - komercyjnie. Polsat już powoli przygotowywuje się z większymi limitami dla tej usługi.
odpowiedź