SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cyfrowy Polsat z umową na 12 miesięcy

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe oferty promocyjne z najkrótszą na rynku 12-miesięczną umową, umożliwiające odbiór oferty programowej bez wnoszenia opłat abonamentowych przez 3 miesiące.

Cyfrowy Polsat z umową na 12 miesięcy

Osoby zainteresowane usługami Cyfrowego Polsatu mają teraz do wyboru 3 dodatkowe promocje - z cyfrowym dekoderem na własność lub w opcji udostępnienia oraz z dekoderem HD w opcji udostępnienia. Wszystkie obowiązują z najkrótszą na rynku umową abonencką podpisywaną na 12 miesięcy. W ramach każdej z nich klient otrzymuje 3 miesiące oferty programowej bez wnoszenia opłat abonamentowych - 1 miesiąc pełnej oferty i 2 miesiące pakietu Familijnego.

Cyfrowy dekoder można kupić od 99 zł. Można też wybrać opcję udostępnienia dekodera przez platformę, wnosząc jednorazową opłatę w wysokości 49 zł. Za dekoder HD w opcji udostępnienia trzeba zapłacić jednorazowo 99 zł.

Jednocześnie obowiązują Wielkie Promocje Cyfrowego Polsatu. Decydując się na ofertę Mini Max klient przez 12 miesięcy korzysta z usługi bez wnoszenia opłat abonamentowych. Mini Max umożliwia dostęp do 23 kanałów polskojęzycznych w cenie 19,90 zł miesięcznie. Dekoder Mini dostępny z nową ofertą programową można kupić za 149 zł. Umowa podpisywana jest na 36 miesięcy, ale do 11-ego miesiąca klient może zadecydować o zamianie oferty Mini Max na pakiet Mini.

W ramach Wielkich Promocji pozostałe pakiety programowe: Familijny, Familijny i HBO, Familijny i Relax Mix, Familijny i Relax Mix +HBO, Familijny i Super Film oferowane są z 6-miesięcznym okresem bez wnoszenia opłat abonamentowych. Przez pierwszy miesiąc widz ma dostęp do pełnej oferty Cyfrowego Polsatu - pakietu Familijnego i Super Film, a przez pięć pozostałych do pakietu, na który podpisał umowę. Cyfrowy dekoder można kupić na własność już za 69 zł lub korzystać z niego w opcji udostępnienia przez platformę, ponosząc jednorazową opłatę w wysokości od 19 zł - cena dekodera zależy od modelu i wybranego pakietu programowego. Dekoder HD kosztuje 199 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat z umową na 12 miesięcy

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Werka
W marcu nabyłam dekoder Cyfrowego Polsatu na umowę,którą jak się obecnie okazuje nie jest dla mnie dogodna jako abonamenta ponieważ nie mogę jej zerwać bez ponoszenia kary umownej. Dla mnie to jest istna głupota,że nie można zrezygnować z czegoś co jest dla klijenta danej marki nie dogodne i w ogóle tym bardziej,że w samej umowie pisze zupełnie co innego,a w rzeczywistości jest co innego. W umowie pisze,że klijent może zrezygnować z dekodera,a jak poszłam się dowiadywać w serwisie to wyszło zupełnie co innego. Więc co robić w takiej sytuacji? Doradzono mi żebym pisała pismo do siedziby w WArszawie.
11 8
odpowiedź
User
zniesmaczony
Polsat to syfffff, przedluzaja mi umowe, kiedy ja tego nie chce, chce zrezygnowac i nie moge heh zenada
8 8
odpowiedź