SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kubicka, Włodarczyk, Jędrzejczyk, Norowicz w kampanii #CzasPokonacRakaPiersi

Firma kosmetyczna Estée Lauder Companies we współpracy z dentsu Polska i agencją Przestrzeń realizuje kampanię #CzasPokonaćRakaPiersi. W Polsce akcję wspierają ambasadorki - Sandra Kubicka, Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Marta Lech-Maciejewska, Helena Norowicz oraz Sonia Ziemba.

fot.mat.pras.fot.mat.pras.

#CzasPokonaćRakaPiersi to globalna inicjatywa z zakresu odpowiedzialności społecznej Estée Lauder Companies, która ma nakłonić do sprawdzenia swojego zdrowia.

Oprócz działań online, kampania obejmuje także liczne aktywacje offline. Przez najbliższy miesiąc hasło będzie obecne w autobusach, warszawskim metrze i w galeriach handlowych. W ramach działań, spoty wizerunkowe emitowane będą na kanałach partnerów i ambasadorów projektu –Facebooku, TikToku, na serwisach horyzontalnych i mobile oraz na kanałach własnych ELC.

W Polsce akcję wspierają ambasadorki – Sandra Kubicka, Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Marta Lech-Maciejewska, Helena Norowicz oraz Sonia Ziemba – kobiety, które inspirują Polki do działania, kochania się i dbania o siebie, mówią o tym, jak ważne jest regularne robienie badań.

Od początku kampanii w Polsce grupa Estée Lauder działa wspólnie z Międzynarodowym Centrum Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja dentsu X (dentsu Polska), a za ideą kreatywną stoi agencja Przestrzeń.

 

Dołącz do dyskusji: Kubicka, Włodarczyk, Jędrzejczyk, Norowicz w kampanii #CzasPokonacRakaPiersi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl