SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dagmara Bagnecka szefową produkcji Watchout Studio

Dagmara Bagnecka została mianowana szefową Biura Produkcji Watchout Studio. 

Dagmara Bagnecka, fot. Grzegorz SipioraDagmara Bagnecka, fot. Grzegorz Sipiora

Jak podkreślono w komunikacie dla mediów, Dagmara Bagnecka wniosła znaczący wkład w produkcje filmowe Watchout Studio. Jej filmowa kariera obejmuje takie produkcje jak "Śniegu już nigdy nie będzie", "Twarz" (M.Szumowska), "Słodki koniec dnia" (J.Borcuch) czy "Zołza" (T.Konecki). Współpracując z Watchout Studio, brała udział w realizacji projektów takich jak serial "39 i pół tygodnia" dla TVN Warner Bros., film "Apokawixa" (X. Żuławski) oraz nadchodzący film o Jerzym Kuleju, którego premiera zaplanowana jest na październik tego roku.

Nowe osoby i awans w Watchout Studio

Do zespołu dołączył również Maciej Chrzęszczyk, który objął stanowisko CFO.  Jest również członkiem zarządu Spectra Development i ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu struktur finansowania oraz tworzeniu i rozwoju inwestycji. Przez wiele lat pracował w branży telekomunikacyjnej, gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie strukturami finansowymi i strategią. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Ukończył również MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Wiktor Przybylski awansował na stanowisko producenta reklam. Jest związany z Watchout Studio od 2013 roku i zdobywał doświadczenie przy produkcji filmów fabularnych, takich jak "Bogowie" (Ł. Palkowski), "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" (M. Sadowska) oraz "Ukryta Gra" (Ł. Kośmicki). Od 2018 roku specjalizuje się w produkcji reklam i teledysków, w czym odnosi duże sukcesy. Jako producent realizował projekty dla PKO Bank Polski, Polpharma oraz 3M.

Watchout Studio kierowany jest przez Krzysztofa Tereja - producenta filmowego (“Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” reż. M. Sadowska, “Ukryta Gra” reż. Ł. Kośmicki, “Apokawixa” reż. Xawery Żuławski oraz film pod roboczym tytułem “Kulej” reż. X. Żuławski). 

Dołącz do dyskusji: Dagmara Bagnecka szefową produkcji Watchout Studio

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl