SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dagmara Chmielewska nową prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej. Organizacja wybrała nowy zarząd

Stowarzyszenie Branży Eventowej wybrało nowy zarząd. prezeską organizacji została Dagmara Chmielewska, która równolegle dalej będzie dyrektor zarządzającą i osobą operacyjną w stowarzyszeniu. Członkami zarządu zostali Katarzyna Gadomska, Grzegorz Łopata i Emilia Melon-Olchowicz.

Article

Nowy zarząd wybrano podczas walnego zebrania członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Dotychczas w skład zarządu wchodzili Marta Chmielewska (prezes zarządu), Żaneta Berus (członek zarządu), Renata Razmuk (członek zarządu).

- Rok 2020 to nieustanne zarządzanie sytuacją kryzysową. Udało się nam wdrożyć system szybkiego reagowania. W jego ramach członkowie SBE współtworzyli najważniejsze inicjatywy na rzecz pomocy branży wydarzeń, np. „TUgether” i „Polska! Kraj bezpiecznych eventów”. Do tego dzieliliśmy się wiedzą, doświadczeniami, jak radzić sobie w tych skrajnie trudnych dla eventowców czasach. Gdzie szukać pomocy, jak rozmawiać z klientami oraz urzędami, bankami, firmami leasingowymi itd. Dla mnie największą wartością minionych miesięcy jest solidarność branżowa, bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Nie w teorii, ale w praktyce przekonaliśmy się, jak w kontaktach prywatnych, a nade wszystko zawodowych wyglądają wzajemny szacunek i partnerstwo - komentuje Marta Chmielewska.

Nowy otrzymał kredyt zaufania od 24 reprezentantów firm członkowskich, zadeklarował pełne zaangażowanie w działania na rzecz ochrony branży.

- Zawsze pali się zielone światło do działania i wciąż można zrobić jeszcze więcej. Pragnę, żeby polski rynek eventowy był dostrzegany za granicą Polski, a edukacja w zakresie organizacji wydarzeń wciąż się rozwija. W tym momencie tylko ci, co działają na rzecz branży, przetrwają i będą tworzyć przyszły rynek eventów - dodaje Dagmara Chmielewska.

Stowarzyszenie postanowiło w regularnych wideo czatach z ekspertami oraz przedstawicielami firm członkowskich pokazywać dobre przykłady, jak można działać i kreować aktualną rzeczywistość, bazując na dostępnych rozwiązaniach. Celem tych spotkań jest integracja środowiska branżowego oraz wzajemna wymiana doświadczeń i edukacja. Platforma doradztwa branżowego odbywa się we wtorki i czwartki, a transmisje z rozmów dostępne są na profilu SBE na Facebooku.

Dołącz do dyskusji: Dagmara Chmielewska nową prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej. Organizacja wybrała nowy zarząd

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl