SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Danone Polska można pracować zdalnie z dowolnego miejsca w Europie

Firma Danone Polska wprowadza Workation - rozwiązanie będące połączeniem pracy i wyjazdu wypoczynkowego, które daje pracownikom tego koncernu możliwość pracy z niemal dowolnego miejsca w Europie przez miesiąc.

fot. Danone PolskaArticle

Workation jest niezależne od, wprowadzonego na stałe, modelu pracy hybrydowej. Danone podkreśla, że stawia na elastyczne formy pracy, bo jest to część realizowanej w firmie strategii budowania środowiska, będącego najlepszym miejscem do pracy i rozwoju.

- Nowoczesne środowisko pracy, to takie, które skutecznie odpowiada na potrzeby pracowników w szybko zmieniającym się świecie. Dziś jedną z takich kluczowych potrzeb są elastyczne formy pracy. Rozwijamy je, by tworzyć jak najlepsze warunki do tego, aby nasi pracownicy mogli spełniać swoje marzenia, nie rezygnując przy tym z rozwoju zawodowego. Temu służy możliwość połączenia pracy z odpoczynkiem w niemal dowolnej części Europy. Taka propozycja przynosi pracownikom nowe możliwości organizowania czasu i - mam  nadzieję, że również większą satysfakcję nie tylko z pracy, ale po prostu z życia - mówi Magda Dybska-Tabor, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w grupie spółek Danone w Polsce.

Praca i jednoczesne spełnianie marzeń?
Osoby zatrudnione w polskim oddziale mleczarskiej firmy mogą pracować zdalnie z niemal dowolnego miejsca w Europie (kraje EU, EOG oraz Szwajcaria) aż przez 30 dni w roku. Z opcji tej mogą skorzystać wszyscy pracownicy, których charakter pracy na to pozwala.

Procedura jest prosta - wystarczy zgoda przełożonego, stały dostęp do internetu oraz zadbanie o bezpieczne i ergonomiczne miejsce do pracy. Program Workation działa niezależnie od pracy hybrydowej, z której na co dzień korzystają pracownicy.

Firma oferuje szeroki wachlarz benefitów, które wspierają udział pracowników w życiu kulturalnym i sportowym. Zatrudnieni mogą liczyć na prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz szereg rozwiązań, wspierających zachowanie dobrostanu psychicznego i fizycznego. Dzięki polityce rodzicielskiej można skorzystać z takich świadczeń, jak prywatny poród, wyprawka dla dziecka czy rodzinny pakiet opieki medycznej przez rok po urodzeniu się dziecka.

 

Dołącz do dyskusji: W Danone Polska można pracować zdalnie z dowolnego miejsca w Europie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl