SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dariusz Dąbski: Markus Tellenbach w 110 proc. zrealizował w TVN postawione przed nim cele

Moim zdaniem Tellenbach w 110 procentach zrealizował postawione przed nim cele: zrestrukturyzował spółkę, zbudował bardzo mocny zarząd z wysokimi kompetencjami i pozyskał inwestorów. Biznesowo patrzymy na to, co w ostatnich latach robił TVN, z dużym uznaniem - ocenia Dariusz Dąbski, właściciel i prezes Telewizji Puls.

Dariusz Dąbski, prezes TV PulsArticle

Oceniam Markusa Tellenbacha jako świetnego fachowca, menedżera z najwyższej półki. Wniósł naprawdę nową jakość do relacji między nadawcami telewizyjnymi. Chociaż konkurujemy z kanałami TVN o widzów, to biuro reklamy TVN sprzedaje ofertę reklamową TV Puls, a także wielu innych stacji. Działalność brokerska firmy została rozbudowana z dużym sukcesem.

Markus Tellenbach znalazł też trzech inwestorów: dla platformy N, Onetu i samego TVN. Wiem, że to nie jest łatwe, bo byłem przewodniczącym rady nadzorczej Onetu, wiem też, ile pieniędzy i pracy włożono w start platformy N. Moim zdaniem Tellenbach w 110 procentach zrealizował postawione przed nim cele: zrestrukturyzował spółkę, zbudował bardzo mocny zarząd z wysokimi kompetencjami i pozyskał inwestorów. Biznesowo patrzymy na to, co w ostatnich latach robił TVN, z dużym uznaniem.

Na pewno Markus Tellenbach z sukcesem zapisał się w historii polskich mediów. Chapeau bas dla niego, mam nadzieję, że pozostanie w Polsce i będzie dalej uczestnikiem naszego rynku.

Znam również Jima Samplesa, to świetny menedżer z ogromnym doświadczeniem. Na pewno ma przed sobą inne zadania niż poprzednik - przede wszystkim integrację ze spółką-matką oraz budowanie przewagi konkurencyjnej opartej na synergiach, skali i know how Scripps Networks Interactive.


Dariusz Dąbski, właściciel i prezes Telewizji Puls

Dołącz do dyskusji: Dariusz Dąbski: Markus Tellenbach w 110 proc. zrealizował w TVN postawione przed nim cele

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcel R-R
>Markus Tellenbach znalazł też trzech inwestorów: dla platformy N, Onetu i samego TVN. Wiem, że to nie jest łatwe<
Mając do dyspozycji praktycznie obszerny budżet BND ? O czym ty facet w ogóle prawisz ?
odpowiedź
User
Mądry
Co za brednie.
odpowiedź